Reklama

Reklama

Gerda Lewis w białym bikini

Gerda Lewis jest niemiecką gwiazdą modelingu. Na swoim Instagramie, jak wiele influecerek chętnie dzieli się zdjęciami z tropikalnych wakacji. Ostatnio wstawiła zdjęcie w obłędnym, białym kostiumie kąpielowym.

Gerda Lewis urodziła się na Litwie i w bardzo młodym wieku przeniosła się do Niemiec. Przed rozpoczęciem kariery w modelingu pracowała w studio fitness w Troisdorfwie. Prawdziwą popularność zyskała dzięki udziałowi w 13. edycji programu "Germany's Next Top Model". Choć nie zaszła daleko, program był dla niej trampoliną do sławy, czego dowodem jest ponad 1 mln obserwatorów na Instagramie. Dodatkowo, modelka założyła swoją własną markę odzieżową "Purestain", która ma w swojej ofercie proste, klasyczne dresy.

W swoich mediach społecznościowych gwiazda bardzo chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego kolorowego, influenserskiego życia. W relacjach na Instagramie nie brakuje ujęć z ekskluzywnych wakacji, pięknych wnętrz - zawsze w nienagannych stylizacjach i idealnym makijażu.

Ostatnio podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem w białym, skąpym bikini. Gwiazda przebywa teraz na wakacjach w Palma de Mallorca. 

Reklama

Wśród komentarzy nie brakowało oczywiście słów pełnych zachwytu. A jak Wy oceniacie plażową stylizację modelki?

***To może cię zainteresować ***

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi?


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gerda lewis | gwiazdy w bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy