Reklama

Góral grozi siekierą! Justynę Żyłę obleciał strach?

Dwóch awanturujących się kumpli! Czy przejdą od słów do czynów? W programie „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” góralskie spięcie.

A wszystko to z przymrużeniem oka! Ponieważ zbliża się okres świąteczny, Justyna postanowiła przygotować odcinek specjalny z udziałem członków kabaretu Śleboda. Kłótnie kłótniami, ale czasem trzeba również złapać dystans i z humorem podejść do życia. Dwóch Górali i Góralka w akcji! Emocje dochodzą do głosu i szybciej krąży krew. A jak wiadomo krew nie woda. Szczególnie góralska!

O co tak naprawdę poszło? Nieobliczalny pogodynek stacji Active Family, Władek Bioły, łamie wszelkie zasady, jedzie po bandzie i nie przejmuje się konwenansami. I robi to wszystko na wizji. Teraz będzie się grubo tłumaczył.  

Reklama

Pogoda, którą przepowiadał nie sprawdziła się. Śniegu miało nie być, a spadł. Kumpel uwierzył w jego prognozę i wyruszył w drogę autem bez zimowych opon.  Samochód rozbity i żal do przyjaciela, że go oszukał!  Czy oskarżony przyznaje się do winy? Kto wynajął prawnika? Czy sprawa skończy się w sądzie? I kto za dużo wypił?  No i jak Justyna odnalazła się w kabaretowej odsłonie?

Wydanie specjalne programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" już 16 kwietnia, premiera o godz. 19.15, a powtórka o 22.05, w Active Family.

 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy