Reklama

Grażyna Szapołowska eksponuje ciało w jednoczęściowym kostiumie. 67-latka zachwyca!

Grażyna Szapołowska spędziła początek września, odpoczywając nad polskim morzem. Aktorka opalała się w połyskującym, jednoczęściowym stroju kąpielowym. 67-letnia gwiazda na Instagramie opublikowała zdjęcia z plaży w Juracie. Internauci zgodnie stwierdzili, że wygląda zjawiskowo.

Grażyna Szapołowska zachwyciła fanów odważnymi kadrami. Aktorka chętnie odpoczywa nad polskim morzem. Gwiazda w jednoczęściowym stroju kąpielowym eksponuje zgrabną sylwetkę. 67-latka zachwyca energią, pewnością siebie i kobiecymi kształtami.

Grażyna Szapołowska: dojrzała piękność

Grażyna Szapołowska już niedługo będzie świętować 68. urodziny. Od lat zachwyca fanów nie tylko talentem, ale również wdziękiem i seksapilem. Mimo upływu czasu gwiazda wygląda bardzo dobrze. Artystka chętnie eksponuje sylwetkę. Aktorka przez wielu uznawana za symbol seksu podczas wakacji w Juracie bardzo dobrze się bawi. Biega po plaży i pozuje do zdjęć.

Reklama

Aktorka nie boi się nowych wyzwań i chętnie bierze udział w projektach zawodowych. Zaskakuje kolejnymi wcieleniami i mimo dojrzałego wieku jest pełna energii. Świadczy o tym między innymi film, który niedawno opublikowała na Instagramie. 

Grażyna Szapołowska odpoczywa na plaży

Szapołowska na Isntagramie zamieściła zdjęcia z plaży, na których pozuje w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Uwagę fanów zwrócił również film ikony kina,  na którym biega po plaży w Juracie. Artystka osłania ciało kolorową chustą i uśmiecha się do obiektywu. Niezwykle zmysłowe kadry gwiazdy bardzo spodobały się internautom.

Fani aktorki w komentarzach nie szczędzą zachwytów. "Graża jesteś niesamowita, kosmiczna,  ogniskowa" - zaznacza jeden z użytkowników aplikacji. "Zjawiskowa Ty" - zaznaczyła  Hanna Lis.  "O bejbe" - wyraziła swój zachwyt Magda Steczkowska.

Kim jest Grażyna Szapołowska?

Szapołowska jest jedną z najbardziej popularnych aktorek teatralnych i filmowych w Polsce. Zadebiutowała rolą Jagody w filmie "Zapach ziemi" pod koniec lat 70. Popularność i uznanie przyniosły jej role w produkcjach: "Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy", "Przed odlotem", "07 - Zgłoś się", "Lata dwudzieste... lata trzydzieste...". Grażyna Szapołowska grała w filmach Krzysztofa Kieślowskiego i Magdaleny Łazarkiewicz.

***

Przeczytaj również:


Martyna Wojciechowska grozi sądem. O co poszło?

Zmniejszyła piersi, by poprawić komfort życia. Biust niespodziewanie odrósł

Cezary Żak rezygnuje z aktorstwa?! Słowa gwiazdora są jednoznaczne

Zobacz również: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Szapołowska | gwiazdy w bikini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy