Reklama

Reklama

Grażyna Szapołowska. Kobieta z klasą

Grażyna Szapołowska ma to, czego nie da się kupić za żadne pieniądze: styl i klasę. Aktorka od lat zachwyca fanów urodą, którą podkreśla z umiarem. To właśnie dlatego jej piękno nie mija z wiekiem. Spójrzcie, jakimi zdjęciami polska artystka podzieliła się niedawno z fanami w mediach społecznościowych!

Grażyna Szapołowska ma 67 lat, ale nieubłaganie biegnący czas wcale nie ujmuje atrakcyjnej i utalentowanej aktorce urody. Lata mijają, a ona wciąż zachwyca promiennym uśmiechem i zgrabną sylwetką. Zawsze jest nienagannie ubrana, a delikatny makijaż podkreśla jej urodę. 

W modzie stawia na klasykę i w jej przypadku takie rozwiązanie jest strzałem w dziesiątkę. Grażyna Szapołowska dobrze wie, że piękna kobieta nie potrzebuje wiele, aby podkreślić swoje piękno.

Artystka podczas oficjalnych wydarzeń zawsze zachwyca eleganckimi stylizacjami, które przy okazji są też bardzo kobiece i podkreślają jej piękną figurę.  

Reklama

Grażyna Szapołowska ma wielu fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie w mediach społecznościowych, regularnie dzieląc się z nimi tym, co u niej słychać. 

Niedawno aktorka wrzuciła do sieci kilka zmysłowych zdjęć. 

Spójrzcie sami! 

Jak widać na przykładzie Grażyny Szapołowskiej, wiek to tylko liczba i nie tylko on decyduje o tym, czy kobieta jest atrakcyjna. W przypadku aktorki metryka nie ma znaczenia, bo jej uroda wciąż wprawia w zachwyt zarówno mężczyzn, jak i kobiety. 

Czy wy też jesteście jej fanami? Dajcie znać w komentarzu, z jakich roli kojarzycie Grażynę Szapołowską! 

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy