Reklama

Gwiazdy, które nie wstydzą się pokazywać bez makijażu

Wiele gwiazd nie wyobraża sobie publikowania zdjęć bez makijażu. Jedynymi, które krążą po internecie, są te zrobione przez paparazzi. Są jednak także celebrytki, które chętnie pokazują się w naturalnej odsłonie i są za to chwalone przez swoich fanów. Kto należy do tych gwiazd i jak one wyglądają?

Gwiazdy bez makijażu. Zofia Zborowska-Wrona

Zofia Zborowska-Wrona często pokazuje, że ma do siebie i swojego wyglądu spory dystans. Szczególnie teraz, po urodzeniu dziecka, nie wstydzi się publikować zdjęć bez makijażu, w domowych ubraniach czy ze zmęczoną twarzą.

Już wcześniej jednak udowadniała niejednokrotnie, że zdjęcia wykonane przez paparazzi mało ją obchodzą. Aktorka promuje ruch body positivity także pod kątem nieidealnego ciała. Oto jeden z przykładów, gdy śmiała się sama z siebie.

Gwiazdy bez makijażu. Aleksandra Domańska

Bez makijażu często pokazuje się również Aleksandra Domańska. To kolejna gwiazda, której posty są często żartobliwe, bez zbędnej powagi, za to z dużym poczuciem humoru i dystansem do własnej osoby.

Aktorka wspólnie ze swoimi koleżankami założyła nawet kolektyw "Boginie". Na ich instagramowym koncie zauważymy dużo przekazów feministycznych, promowania ciałopozytywności i życia w zgodzie z naturą.

Reklama

Gwiazdy bez makijażu. Socha, Zielińska, Koroniewska

W naturalnej odsłonie pokazują się także inne aktorki, takie jak: Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska czy Joanna Koroniewska. Czasami swoje zdjęcia bez makijażu opatrują specjalnymi opisami związanymi z naturalnym wyglądem, a czasem po prostu są to zwykłe posty.

Widać, że niektóre gwiazdy również mają czasami dosyć instagramowej mody na bycie zawsze piękną. Dzięki temu "zwykłe" kobiety mają szansę zobaczyć, że celebrytki nie są idealne, ale to nie wygląd powinien być najważniejszy.

Czytaj więcej:

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Cera jak u nastolatki

6 powodów dlaczego warto zrezygnować z makijażu

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: polskie gwiazdy bez makijażu | Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama