Reklama

Hailey Bieber i Justin Bieber spodziewają się dziecka. Długo na to czekali

Jedna z najsłynniejszych par świata Hailey Bieber i Justin Bieber spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para ogłosiła radosne wieści w wyjątkowy sposób, publikując rodzinną sesję zdjęciową. Przy okazji modelka zachwyciła suknią w jakiej pozowała do zdjęć.

Radosne wieści u Hailey Bieber i Justina Biebera. Długo na to czekali

Justin Bieber i Hailey Baldwin Bieber spodziewają się pierwszego dziecka! Na tę wiadomość fani pary czekali kilka lat i nie skrywają radości z tego powodu. Para ogłosiła radosne wieści w czwartek wieczorem na Instagramie Hailey, udostępniając urocze wideo oraz zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej.

 Wydarzenie wyglądało jak odnowienie przysięgi małżeńskiej, a ogłoszenie ciąży było dopełnieniem całej ceremonii. Hailey i Justin bardzo otwarcie mówili, że chcą mieć dzieci i nie chcą z tym długo czekać. Sama Hailey mówiła o założeniu rodziny już w 2021 roku w rozmowie z "Elle": 

"Zawsze wiedzieliśmy, że jesteśmy zgodni co do tego, czego chcemy w naszej przyszłości. Rozmawialiśmy o chęci zawarcia małżeństwa w młodym wieku, założeniu rodziny w młodym wieku i realizacji wspólnego życia".

Romantyczna, biała suknia Hailey. Powiedziała "tak" drugi raz?

Sesja stylizowana na odnowienie przysięgi małżeńskiej jest podkreśleniem miłości Justina i Hailey, którzy w pobrali się we wrześniu 2019 roku. Od tego momentu fani pary bacznie wypatrywali rosnącego brzuszka modelki, ale nic takiego się nie wydarzało. 

Reklama

Choć para jasno deklarowała chęć posiadania potomstwa, to dopiero teraz w 2024 roku zdecydowała się na powiększenie rodziny. 

Dodatkowo odwlekanie decyzji o posiadaniu dziecku wzmagało plotki na temat pary i złośliwi wieścili im szybki rozwód. Teraz para triumfuje i cieszy się własnym szczęściem, kończąc w ten sposób lata plotek na ich temat. 

Sama sesja zdjęciowa przy okazji ogłoszenia ciąży zachwyca także pod kątem modowym. Hailey miała na sobie dopasowaną białą, koronkową sukienkę z długim rękawem i pasującym do niej welonem owiniętym wokół głowy niczym ekskluzywnym szalem. 

Cały zestaw - łącznie z okularami przeciwsłonecznymi, które gwiazda miała na sobie w ramach przełamania romantycznej stylizacji - pochodzi od Saint Laurenta i Anthony’ego Vaccarello. 27-latka wybrała takżę biżuterię od Tiffany & Co. Sama sukienka z misternej koronki została uszyta na zamówienie Hailey i nie jest dostępna w sprzedaży. 

Suknia, którą wybrała Hailey na tę wyjątkową okazję jest delikatnym nawiązaniem także do tej, którą miała na sobie w 2019 roku podczas ślubu z Justinem Bieberem. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | Hailey Bieber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy