Reklama

Halina Frąckowiak w zachwycających stylizacjach

Halina Frąckowiak jest udowadnia, że piękno kobiety nie zależy jedynie od jej wieku. Gwiazda podczas tegorocznego "Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu" zachwycała swoim wyglądem. Trzeba przyznać, że piosenkarka wie, jak podkreślić swoje atuty.

Halina Frąckowiak ma w sobie tyle uroku i klasy, że po prostu nie można przejść obok niej obojętnie. Kiedy pojawia się na galach lub innych ważnych wydarzeniach trudno jest oderwać od niej wzrok, bo jej wygląd nadal robi wrażenie.

Piosenkarka ma już 73 lata, a jej uroda wcale nie gaśnie z wiekiem. To jedna z tych gwiazd, dla których czas jest wyjątkowo łaskawy. 

Zachwyciła, kiedy pojawiła się na 57. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jej kreacje zrobiły niemałe wrażenie na fanach.

Zobaczcie, jak się prezentowała! 

Reklama

Połyskująca kreacja, którą Halina Frąckowiak założyła podczas Festiwalu w Opolu, przyciągała uwagę. Znana wokalistka prezentowała się w niej niezwykle elegancko, jednak to biała dopasowana sukienka podkreśliła największe atuty piosenkarki. 

Halina Frąckowiak ma piękny biust, którego nie wahała się podkreślić, ubierając sukienkę z dekoltem. Gwiazda postawiła też na delikatne rozcięcie z boku. 

Ten strój to dowód na to, że po siedemdziesiątce też można wyglądać seksownie. Halina Frąckowiak wie, co robi! 

A wam, która kreacja podoba się bardziej? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy