Reklama

Reklama

Hanna Lis nie do poznania! Tak zmieniła się jej twarz!

Hanna Lis, gdy zaczynała swoją karierę w telewizji, była piękną, młodą dziennikarką. Wielu nie mogło oderwać od niej oczu, również Tomasz Lis, który zakochał się w niej bez pamięci, mimo tego, że była przyjaciółką jego ówczesnej żony, Kingi Rusin. Przez lata jednak gwiazda bardzo się zmieniła. Jak dziś wygląda twarz Hanny Lis?

Hanna Lis zachwycała urodą

 Hanna Lis w maju skończyła 51 lat. Swoją przygodę z telewizją zaczęła w 1993 roku, gdy jako 23-latka została przyjęta do TVP1. Prowadziła tam różne programy, w tym "Teleexpress". 

Przez lata gościła na ekranach różnych stacji i widzowie obserwowali piękną dziennikarkę i jej karierę. Również media interesowały się jej życiem prywatnym. Zwłaszcza, gdy wybuchł skandal z Tomaszem Lisem. 

To właśnie dla niej Tomasz Lis porzucił swoją żonę, Kingę Rusin i zaczął nowe życie u boku Hanny. Pikanterii dodawał fakt, że panie przyjaźniły się, a Hanna była świadkową na ślubie Tomasza i Kingi. 

W 2007 roku Hanna została żoną Tomasza, ale niestety ich szczęście trwało do 2018 roku. Wówczas media poinformowały o rozpadzie małżeństwa tych dwojga. 

Reklama

Hanna Lis o operacjach plastycznych

Przez te wszystkie lata dziennikarka bardzo się zmieniła, również jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny. Wielu zarzuca jej, że polubiła się z medycyną estetyczną i wygląd oraz kształt policzków, może świadczyć o tym, że korzysta z różnych zabiegów. 

Ona jednak zaprzeczyła temu w 2018 roku, pisząc w mediach społecznościowych, że to zasługa pielęgnacji. 

Potem wielokrotnie Hanna podejmowała temat operacji plastycznych i odpierała zarzuty internatów, jakoby sama miała je stosować. Pokazywała zdjęcia z dzieciństwa, które miały potwierdzić, że jej twarz niewiele się zmieniła. 

Fani jednak dalej uważają, że pielęgnacja to nie jedyny klucz do młodzieńczego wyglądu Hanny. Ona uparcie walczy z tymi opiniami i cieszy się z tego, jak wygląda w wieku 51 lat. 

***
Zobacz również: 

Hanna Lis przeżywa koszmar! "Prawdziwy dramat"

Hanna Lis adoptowała psa. Dała mu bardzo oryginalne i smakowite imię


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Hania Lis | Hanka Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy