Reklama

Harry nie tak wyobrażał sobie dzień urodzin

W tym roku nie będzie hucznego przyjęcia. Książę Harry obchodzi swoje 36-te urodziny z dala od najbliższych, którzy nie zapomnieli o nim w tym dniu.

Organizacją tego wyjątkowego dnia za oceanem zajęła się Meghan. I tu wnuk Elżbiety II może być bardzo zaskoczony? Życie w Kalifornii nie służy byłemu księciu, dlatego okazje do spotkania się z przyjaciółmi są dla niego miłą zapowiedzią relaksu i oderwania się od codzienności. 

Jednak tym razem "wyjście na miasto" nie będzie możliwe. Urodzinowe przyjęcie  w domowym zaciszu to propozycja zaradnej małżonki. Poza tym Meghan wprowadziła jeszcze jeden zakaz... Zakaz spożywania alkoholu. Urodziny bez toastu? 

Tymczasem królewska rodzina nie zapomniała o urodzinach księcia Harryego. Na Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie tzw. "zgranej trójki", które przypomina czasy zażyłości i dobrej zabawy, kiedy młodszy syn księcia Karola był jeszcze kawalerem. Czyżby w ten sposób chciano ponownie utrzeć nosa Amerykance? 

Reklama

Jako młodszy syn był często porównywany do Lady Di, chodziło o charakter. Nic dziwnego, że kiedy Harry osiągnął pełnoletniość, obiecał publicznie "kontynuować to, czego nie skończyła". Dlatego trudno się dziwić, że mąż Meghan nie czuje się spełniony i wciąż szuka ścieżki, która w pełni pozwoliłaby realizować mu plan sprzed lat. 

Brytyjski "Daily Mail" powołuje się, na wypowiedz królewskiej ekspertki Katie Nicholl, która powiedziała, że Harry w dniu urodzin zastanawia się nad życiem i dziedzictwem swojej matki bardziej niż kiedykolwiek. 

Zobacz także:

***Pomagamy***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy