Reklama

Hunter Tylo zniszczyła swoją urodę? Fani nie mogą jej rozpoznać!

Hunter Tylo, która przez lata wcielała się w "Modzie na sukces" w rolę doktor Taylor Hayes, zupełnie nie przypomina już dawnej siebie. Wszystko przez zabiegi medycyny estetycznej. Wciąż jest atrakcyjną i zgrabną kobietą, ale niełatwo dostrzec w niej dawną piękność z ekranu!

Hunter Tylo to amerykańska aktorka, która urodziła się 3 lipca 1962 roku w Fort Worth, a ogromną popularność przyniosła jej rola doktor Taylor Hayes w serialu "Moda na sukces". 

Talentem i niezwykłą urodą podbiła cały świat. Swój wygląd zawdzięczała jednak nie tylko dbaniu o urodę, ale również genom, ponieważ gwiazda jest w połowie Czirokezką. 

W latach 70. i 80. Hunter Tylo próbowała swoich sił jako modelka. Udało jej się nawet wygrać konkursy Miss Springtown oraz Miss Nastolatek Fort Worth.

Swój debiut na ekranie Hunter Tylo zaloczyła w 984 roku w "Inicjacji", a później przyszła pora na takie produkcje jak: Wszystkie moje dzieci, Wersja ostateczna, Dni naszego życia, Zorro, Prawo Burke’a, Słoneczny patrol czy Córka maharadży. 

Reklama

Hunter Tylo była gwiazdą "Mody na sukces". Zniszczyła swoją urodę!

Rola doktor Taylor Hayes "Modzie na sukces"przyniosła aktorce międzynarodową sławę, a w 1998 roku magazyn People uwzględnił ją na liście 50 najpiękniejszych ludzi świata. 

Hunter Tylo przez lata była twarzą znanych marek kosmetyków, więc tym bardziej jej metamorfoza może szokować. 

Hunter Tylo przesadziła z medycyną estetyczną. Operacje zmieniły jej twarz

Hunter Tylo ma obecnie 59 lat i, choć jej wygląd w tym wieku na pewno wciąż robi wrażenie na wielu fanach, nie ulega wątpliwościom, że zmieniła się nie do poznania. 

W przeszłości aktorka była naturalną pięknością, która zachwycała już samym swoim uśmiechem, ale przez lata gwiazda poddała się tylu zabiegom medycyny estetycznej, że naprawdę trudno dostrzec w niej dawną Taylor Hayes. Widać, że Hunter Tylo poddała się m.in. liftingom, powiększaniu ust i operacji nosa.

Rozpoznalibyście ją na aktualnych zdjęciach? 

Czytaj również: 

Klaudia Halejcio opowiedziała o związku z Tomaszem Barańskim 

Halina Frąckowiak cudem uniknęła oskarżeń o szpiegostwo 

Mick Jagger odgryzł się koledze. Będzie wojna? 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy