Reklama

Ida Nowakowska tańczy w śniegu

Ida Nowakowska pochwaliła się wspaniałymi wieściami. Już niebawem zostanie matką. Prezenterka „Pytania na śniadanie” postanowiła pokazać instagramowym fanom, jak rozpiera ją energia i opublikowała wymowne wideo.

Ida Nowakowska od dawna marzyła o powiększeniu rodziny. Prezenterka i tancerka od pięciu lat związana jest z Jackiem Herndonem i właśnie oświadczyła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Przez sześć miesięcy udawało się jej ukryć błogosławiony stan przed światem. Przypomnijmy, że w tym czasie prowadziła sylwestrową imprezę TVP oraz finał Eurowizji Junior.

Rosnący brzuszek nie stanowi dla niej przeszkody, żeby dalej trenować taniec. Gwiazda opublikowała ostatnio film, w którym udowodniła internautom, że rozpiera ją energia. Ubrana w luźne spodnie dresowe, sportowe buty i białą puchówkę daje popis tanecznych umiejętności.

Reklama

Ośnieżony chodnik to nie najlepsze miejsce do takiego typu aktywności, ale na szczęście dla doświadczonej tancerki, jaką jest Ida, takie warunki nie stanowiły problemu. Fani byli zachwyceni krótkim wideo, o czym dali znać w komentarzach.

"Jak dobrze widzieć cię taką. Twoje szczęście moim szczęściem", "Pięknie pani wygląda, ciąża pani służy" - czytamy.

Zobaczcie, jak Ida Nowakowska tańczy w śniegu!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | ciąża gwiazd | macierzyństwo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy