Reklama

Iga Krefft muzykę stawia na pierwszym planie

Ma osobowość. Jest fotogeniczna i jak mawiają operatorzy "przechodzi przez szkło"- to oznacza, że kamera ją lubi. Jej pracę doceniają także fani, których z miesiąca na miesiąc przybywa. I to nie za sprawą serialu, w którym występuje od lat.

Okazuje się, że młoda aktorka na scenie- tej muzycznej- czuje się jak ryba w wodzie.

Muzykę, którą tworzy, trudno zakwalifikować do jednej kategorii. Sama Krefft wciąż jest na etapie poszukiwań. Jedno jest pewne. Wrażliwość, którą dzieli się aktorka, ma coraz szersze grono odbiorców. 

Kraft to nie tylko aktorka, piosenkarka, czy modelka - to artystka młodego pokolenia, która świetnie łączy ze sobą różne techniki, nurty i sztuki wizualne. Efekty? Można je podziwiać m.in. na Instagramie młodej gwiazdy.

Jej konto prowadzone jest w konsekwentny sposób. Filtry nakładane  na zdjęcia nie są przypadkowe.  Kraft bawi się z fanami. Wprowadza ich do swojej krainy. Jest w niej wyczuwalny klimat lat 70- tych i 80-tych. To celowy zabieg? Czy artystyczny eksperyment? 

Reklama

Najważniejsze, że fanom dokonania artystki przypadły do gustu, co ujawnia się w komentarzach pod publikowanymi zdjęciami i filmami.

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | Iga Krefft
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy