Reklama

Reklama

Instytut Stylu

Konkurs już się zakończył.

Zwycięzcy: Irisaa, Olgaz, Katerina89. Gratulujemy!

Podczas spotkania uczestniczki poznają zasady udanego związku, dowiedzą się przez jakie etapy przechodzi związek i od czego zależy harmonijna komunikacja między dwiema bliskimi sobie osobami. Osoby biorące udział w warsztatach poznają także podstawowe reguły budowania wewnętrznej pewności siebie i dowiedzą się w jaki sposób pewność siebie wpływa na atrakcyjność w oczach partnera.

Warsztaty poprowadzi trenerka Instytutu Przemiany, odbędą się one 21 lutego (czwartek) o godz. 18 w warszawskiej przestrzeni rozwojowo-coworkingowej Inspiration Space przy ul. Jana Czeczota 8/3.

Reklama

Temat warsztatu: Bądź pewna siebie w związku, czyli jak stworzyć udany harmonijny związek w oparciu o wewnętrzną pewność siebie.

Jak zdobyć zaproszenie?

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie: "Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach Instytutu Przemiany poświęconych pewności siebie w związku i budowania harmonijnej relacji?"

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami na warsztaty w Warszawie. Odpowiedzi należy przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania i telefon.

Konkurs trwa od 11 lutego 2013 roku do 19 lutego 2013 roku.

Instytut Przemiany

Uczymy jak budować i wzmacniać prawdziwą wewnętrzną pewność siebie opartą na 8 filarach: samoświadomości, akceptacji siebie, poczucia własnej wartości, zadowolenia z siebie, zaufania do siebie, pozytywnego nastawienia, wiary w siebie oraz  odpowiedzialności za własne życie. Pokazujemy jak naturalnie emanować nią na zewnątrz.

Zapraszamy na nasz blog, na którym znajdziesz praktyczne rady jak budować pewność siebie oraz na nasz profil na Facebooku: Codziennie Pewna Siebie, gdzie czekają na Ciebie codzienne inspiracje.

Jeśli chciałabyś nauczyć się bardziej akceptować siebie i mocniej uwierzyć w swoje możliwości. Być bardziej pozytywnie nastawiona do codziennych wyzwań. Odnaleźć odwagę i moc do realizacji swoich marzeń – weź udział w najbliższych warsztatach:

- 16 lutego 2013 w Warszawie, warsztat STOP

- krytykowaniu samej siebie, czyli o przemianie perfekcjonizmu w bycie wystarczająco dobrą

- 23-24 lutego 2013 w Warszawie, warsztat Codziennie Pewna Siebie dzięki któremu zbudujesz prawdziwą wewnętrzną pewność siebie, abyś mogła doświadczyć spełnienia w każdej dziedzinie życia.

- Z tego przełomowego programu skorzystało już ponad 500 kobiet!

- 9 marca 2013 w Warszawie, Trening głębokiej asertywności, dzięki któremu nauczysz się odważniej sięgać po to, czego pragniesz

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.instytutprzemiany.pl

Inspiration Space

Inspiration Space to idealne miejsce do pracy dla wszystkich, którym na sercu leży szeroko pojęty rozwój – przywództwa, emocjonalny, społeczny i duchowy. W naszej inspirującej przestrzeni wierzymy, że wszystko jest możliwe oraz że każdy może o wiele więcej niż mu się wydaje.

Uważamy również że w życiu ważna jest interdyscyplinarność i czerpanie z różnych obszarów, dlatego w naszej działalności integrujemy również sztukę, literaturę, przedsiębiorczość, odpowiedzialność społeczną i ekologię. Stąd nasza przestrzeń jest również galerią sztuki, robiąc zakupy i szukając konkretnych usług korzystamy w miarę możliwości z najbliżej położonych firm, integrujemy przedsiębiorców, realizujemy projekty pro bono, segregujemy śmieci, oszczędzamy wodę i energię, a napoje i przekąski dobieramy mając na uwadze zdrowie nasze i naszych klientów.

Regulamin konkursu

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | konkursy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy