Reklama

Ivanka Trump kupiła luksusową rezydencję. Ile jest warta?

Nie jest tajemnicą, że rodzina Donalda Trumpa opływa miliardami dolarów. Jego córka, Ivanka Trump nabyła ostatnio luksusową rezydencję w Miami Beach. Jak prezentuje się ta posiadłość?

Ivanka Trump jako córka Donalda Trumpa żyje jak w bajce. Dzięki koneksjom ojca jest doradczynią jego programu telewizyjnego, "The Apprentice", a także wiceprezeską jego firmy "The Trump Organisation". Pod wieloma względami nie można powiedzieć, żeby jej życie nie było usłane różami. W 2017 jej majątek szacowano aż na 740 mln dolarów. 

Nowa, luksusowa rezydencja Ivanki Trump

Choć ostatnio na jaw wyszły podejrzenia o stosowanie oszustw finansowych przez Ivankę, za co grozi jej więzienie, kobieta zdaje się tym zupełnie nie przejmować. Być może zakup nowej, luksusowej rezydencji w Miami Beach jest sposobem na otarcie łez i odwrócenie uwagi od tej stresującej sytuacji.

Reklama

Media obiegła informacja o zakupie przez Ivankę Trump i jej męża, Jareda Kushnera luksusowej rezydencji w Miami Beach w słynnym "bunkrze miliarderów". Choć na zewnątrz obiekt jest lekko zaniedbany i nadaje się do remontu, jego wnętrze zapiera dech w piersiach.

Rezydencja o powierzchni prawie 800 metrów kwadratowych w swoim rozkładzie ma sześć sypialni i osiem łazienek.

Posiadłość obejmuje również romantyczne, wypielęgnowane ogrody o powierzchni ponad 5 tys. metrów kwadratowych.

Każde pomieszczenie wykończone jest z dbałością o najmniejszy szczegół. Ogromne wrażenie robią marmurowe posadzki, które idealnie korespondują z jasnymi, dobrze oświetlonymi wnętrzami.

Każda z sypialni robi ogromne wrażenie ze względu na ogromną przestrzeń i wręcz królewsko wykończone meble. 

Ta bajkowa rezydencja znajduje się w pobliżu nabrzeża, które para wcześniej kupiła za 32 miliony dolarów. Ich najnowszy nabytek przypominający baśniowy zamek jest wart aż... 24 miliony dolarów.

Jak oceniacie luksusowe wnętrza nowej nieruchomości Ivanki Trump?

Czytaj również:

To będzie nowy hit? Wezmą w nim udział same sławy! 

Viki Gabor o wynikach w nauce

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ivanka Trump
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy