Reklama

Iwona Zielińska. Polska modelka pus size

Takie nazwiska jak Ashley Graham, Iskra Lawrence czy Crystal Renn zna cały świat. Modelki pus size zmieniły oblicze branży modowej i postrzeganie kobiecego ciała, choć nie było to łatwe zadanie. Ale w Polsce też jest wiele dziewczyn, które ze swoich krągłości uczyniły atut i dobrze na tym wyszły.

Sławetny rozmiar "0" był niegdyś normą na wybiegach, a poza nimi przyczyną kompleksów wielu kobiet, które mimo zupełnie normalnej budowy, uważały, że są "za grube". Zmianę tego podejścia od lat forsują modelki plus size. Takich osób jak Robyn Lawley czy Tara Lynn nie trzeba nikomu przedstawiać, ale w Polsce również mamy sporo pięknych i utalentowanych dziewczyn.

 Iwona Zielińska to zawsze uśmiechnięta blondynka, która swoją energią zaraża otoczenie. Ma doskonałe proporcje klepsydry (118/91/119), wdzięk i pozytywny przekaz dla innych kobiet.

Reklama

 "Kochane Kobietki pamiętajcie!!! Siła jest Kobietą, bo Kobieta jest siłą. Wojowniczki, Siłaczki - tylko Wy wiecie, ile przyszło Wam unieść, ile jest na Waszych barkach...

Pozostańcie waleczne, z otwartym sercem, miłością do świata, do siebie i ludzi.

Spełniajcie swoje marzenia i sięgajcie wyżej i wyżej.  Nigdy nie wątpcie w Wasze możliwości i siły" - pisze na swoim Instagramie, starając się zainspirować i wesprzeć inne kobiety. Jak wam się podobają jej stylizacje?

Zobacz również:

Iwona Zielińska. Zobacz więcej zdjęć

Ma 57 lat. Robi karierę jako modelka kostiumów

Kasia Struss: Macierzyństwo mnie zmieniło

Królowa Matylda. Prawdopodobnie najlepiej ubrana królowa

Elle MacPherson. %6-letnia modelka ma ciało boginii


***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy