Reklama

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" chwali się stylizacją. Zachwycająca

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" od momentu swojej metamorfozy lubi chwalić się nowymi zdjęciami, na których prezentuje zgrabną sylwetkę. Dodatkowo gwiazda show już poczuła wiosnę, bo zaprezentowała się fanom w wiosenno-letniej stylizacji, od której trudno oderwać wzrok.

Izabela Macudzińska nie do poznania. Schudła 17 kilogramów

Izabela Macudzińska, która stała się rozpoznawalna dzięki show "Królowe życia", gdzie wraz z mężem i córką pokazuje swoje wystawne życie, ostatnio zachwyca swoim wyglądem. 

 Gwiazda na oczach telewidzów przeszła metamorfozę, chudnąc 17 kilogramów. Wraz ze zmianą sylwetki Izabela Macudzińska zmieniła także całą garderobę. 

W jej szafie pojawiły się nowe, podkreślające odchudzoną sylwetkę kreacje, jej własnej marki. Bardzo chętnie prezentuje je teraz na sobie, publikując zdjęcia w mediach społecznościowych. 

Na nowych zdjęciach przez odmienioną sylwetkę, nową garderobę i zmienione rysy twarzy oraz odświeżoną fryzurę, Izabela jest wprost nie do poznania. 

Wiosenna szafa Izabeli Macudzińskiej. Pochwaliła się nowym outfitem

Izabela Macudzińska uwielbia pozować do zdjęć w strojach własnej marki odzieżowej. Tym razem będąc na wakacjach w Dubaju, zaprezentowała na sobie nowe stylizacje idealne na późną wiosnę i lato. 

Reklama

"Kocham motywy kwiatowe wiosna i latem" - napisała Izabela Macudzińska pod zdjęciem w kwiecistej stylizacji.

Gwiazda pozowała do zdjęcia w jednym z dubajskich klubów, eksponując w ubraniowym secie składającym się z topu, spódniczki i marynarki, zgrabne ciało. 

W komentarzach nie zabrakło zachwytów nad wyglądem gwiazdy "Królowych życia": 

"Ładnemu we wszystkim ładnie", "piękna", "Bez różnicy na motyw i porę roku, Zawsze wyglądasz diabelnie bosko" - pisali zachwyceni fani.

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama