Reklama

Reklama

Izabella Krzan kusi na zdjęciach z Portugalii

Choć szkolne wakacje już dawno dobiegły końca, wiele osób właśnie teraz wybiera się na urlop. Nic dziwnego – wrzesień to wciąż piękna pogoda, mniejsze tłumy i często niższe ceny. Z uroków jesieni korzysta m.in. Izabella Krzan, która aktualnie wypoczywa w Portugalii.

O ile w ubiegłym roku COVID mocno ograniczył nasze wakacyjne ambicje, o tyle w tym cieszyliśmy się o wiele większa swobodą. Nic więc dziwnego, że Polacy rozjechali się na cztery strony świata, żeby korzystać z uroków ciepłych mórz, złotych plaż i słońca, które zdaje się nigdy nie skrywać za chmurami.

Jednym z kierunków, który wśród naszych rodaków cieszy się niesłabnącą popularnością, jest Portugalia. Mniej oblegana od Grecji, Chorwacji czy Włoch, ma równie wiele do zaoferowania. Piękna pogoda, bajeczny krajobraz, barwne zabytki i smakowita kuchnia, to tylko kilka elementów, które przyciągają wczasowiczów do tego zakątka świata.

Reklama

Jedną z gwiazd, które zdecydowały się na portugalskie wakacje, jest Izabella Krzan. Piękna prezenterka od kilku dni dzieli się z internautami zdjęciami z portugalskich plaż. I trzeba przyznać, że w sercach wielu obserwujących wywołuje nie tylko podziw, ale i ukłucie zazdrości. Zresztą, zobaczcie sami:

"Boska", "Piękna", "Petarda" - piszą fani w komentarzach.

Izabella Krzan zyskała sympatię fanów nie tylko za sprawą urody i profesjonalizmu, ale również dystansu do siebie. Dowodem na ten ostatni niech będzie jeden z portugalskich wpisów, składający się ze zdjęcia i filmiku. Na zdjęciu widzimy, jak Izabella Krzan pozuje w seksownej pozie, ubrana w strój kąpielowy, na który narzuciła bluzę - zdjęcie wydaje się idealne. Filmik pokazuje jednak, że perfekcyjne ujęcie ma swoją cenę - chwilę po pstryknięciu foty, gwiazda straciła równowagę i ratowała się przed upadkiem serią dość chaotycznych gestów. Wpadka? Może, ale jaka urocza!

Zobacz również:

Katarzyna Figura po latach w końcu dostała rozwód! 

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku 

Jak kąpiel wpływa na storczyka? 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy