Reklama

Reklama

Izabella Krzan zachwyciła figurą na plaży

Izabella Krzan opublikowała w sieci zdjęcie z ubiegłorocznego wyjazdu. W komentarzach nie brakowało zachwytów nad jej figurą. Prezenterka wie, jak zrobić wrażenie!

Izabella Krzan to modelka i prezenterka telewizyjna, która szturmem podbiła polski show-biznes. Jest nie tylko piękna, ale też charyzmatyczna, co dało się odczuć, oglądając ją przed kamerą. 

Nie da się ukryć, że tegoroczne wakacje są nieco inne niż zazwyczaj. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu z nas. 

Rok temu, kiedy jeszcze wszystko wyglądało względnie normalnie, Izabella Krzan spędzała urlop w słonecznej Hiszpanii. Zdjęciem z tamtych wakacji pochwaliła się niedawno na swoim instagramowym profilu.

Fani byli zachwyceni nie widokami oraz sylwetką prezenterki. Skąpe bikini leżało na niej jak ulał. Nie każda gwiazda dobrze by w takim wyglądała, ale ona ze swoim idealnym ciałem nie miała się czego obawiać. W komentarzach pod zdjęciem nie brakowało komplementów. 

Reklama

"A tak rok temu tuptałam po hiszpańskim piaseczku" - napisała Izabella Krzan pod opublikowaną przez siebie fotografią. 

Trzeba przyznać, że nie tylko krajobraz robi wrażenie! 


***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan | gwiazdy | bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy