Reklama

Reklama

Izabella Scorupco ma piękną córkę

Izabella Scorupco w tym roku skończyła pięćdziesiątkę, ale nadal wygląda rewelacyjnie. Czas najwyraźniej zatrzymał się dla niej w miejscu. Nie wszyscy wiedzą jednak, że aktorka ma dorosłą córkę, która wygląda jak jej młodsza kopia. Spójrzcie tylko, jaka jest piękna!

Izabella Scorupco to 50-letnia aktorka, piosenkarka i modelka, której udało się zrobić karierę nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Pozowała m.in. dla prestiżowego magazynu "Vogue". Pojawiła się w wielu produkcjach, ale największą popularność przyniosła jej rola "dziewczyny Bonda".

Polska gwiazda w 1995 roku rozpalała zmysły w filmie o przygodach agenta 007, a cztery lata później wcieliła się w postać Heleny Kurcewiczówny w słynnej ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "Ogniem i mieczem". 

Reklama

Chociaż Izabella Scorupco skończyła w tym roku 50 lat, czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. Nadal zachwyca urodą i zgrabną sylwetką. Nie wszyscy wiedzą, że aktorka ma 23-letnią córkę, która jest owocem jej związku z Mariuszem Czerkawskim. 

Uroda młodej kobiety robi wrażenie! 

Nie sposób jest nie zauważyć, że Julia urodę odziedziczyła po znanej mamie. 

Wiedzieliście, że Izabella Scorupco ma dorosłą córkę? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Scorupco | dzieci gwiazd | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama