Reklama

Jak Meghan i Harry spędzą czas w Londynie?

Jakiś czas temu Harry wrócił do Wielkiej Brytanii. Już niedługo powinna dołączyć do niego Meghan – tym razem bez Archiego, który zostanie w Kanadzie. W jakich wydarzeniach wezmą udział? Pałac Buckingham uchyla rąbka tajemnicy.

Meghan i Harry pojawią się na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów. Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, a organizatorzy ujawniają coraz więcej szczegółów dotyczących obecności eksroyalsów.

Przypomnijmy, że książęta Sussexu wywołali nie lada sensację w światowych mediach, po tym, jak ogłosili, że rezygnują z tytułów, odcinają się od rodziny królewskiej i przeprowadzają do Ameryki Północnej.

Kilka tygodni temu na oficjalnym Intagramie eksroyalsów pojawiło się oświadczenie, w którym para zapowiedziała, że chce na dobre uniezależnić się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak się okazało, królowa Elżbieta nie zdawała sobie sprawy, jakie plany na przyszłość ma jej wnuk, a o całej sytuacji dowiedziała się z mediów.

Reklama

Kryzys w relacjach arystokratów wciąż się utrzymuje. Meghan i Harry wyprowadzili się do Kanady, gdzie wiodą spokojne życie. Niestety, wciąż nie mogą cieszyć się całkowitą wolnością.

Do 31 marca para musi pełnić obowiązki "starszych członków rodziny królewskiej" i odpowiadać przed królową. Dlatego Sussexowie wrócili do Wielkiej Brytanii. Wezmą udział w uroczystej mszy za Zjednoczone Królestwo w opactwie Westminster z okazji Dnia Wspólnoty Narodów. Jest to jedyne potwierdzone wyjście, na którym Sussexowie spotkają się z księżną Kate i księciem Williamem. Co więcej, całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stacji BBC One i BBC World Service.

Gośćmi honorowymi będą: premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, sekretarz generalny Wspólnoty Narodów Patricia Scotland, ambasadorowie, przywódcy wyznaniowi oraz ponad 800 uczniów i młodzieży.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry | dynastia Windsorów
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy