Reklama

Reklama

Jak mieszka Kasia Cichopek?

Katarzyna Cichopek zyskała popularność dzięki jednej z głównych ról w serialu „M jak miłość”. Wiele osób z zacięciem śledzi wydarzenia z jej życia prywatnego i zawodowego. Kasia ułatwia nieco tę sprawę, publikując na Instagramie zdjęcia z wakacji, planu zdjęciowego oraz… własnego domu.

Kasia Cichopek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Mimo braku aktorskiego wykształcenia świetnie radzi sobie w branży. Jednak fakt nieposiadania dyplomu nie oznacza, że Kasia nie ma odpowiedniego doświadczenia.

Już jako dziecko śpiewała i recytowała wierszyki. Od 12 roku życia brała udział w zajęciach kółka teatralnego organizowanych przez Teatr Ochota. W ten sposób zdobyła uprawnienia instruktora teatralnego.

Jest jedną z gwiazd, które od wielu lat trwają w szczęśliwym związku. Kasia od 11 lat jest związana z Marcinek Hakielem. Para poznała się na planie "Tańca z Gwiazdami" i od razu coś między nimi zaiskrzyło. Widoczną na parkiecie namiętność przenieśli do życia prywatnego, a teraz cieszą się udanym małżeństwem.

Reklama

Kasia Cichopek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często udostępnia na swoim profilu zdjęcia rodziny oraz chętnie relacjonuje fanom, jak wygląda jej dzień. Wśród ogromnej ilości zdjęć można znaleźć te, które przestawiają wnętrza apartamentu Kasi. Trzeba przyznać, że aktorka wie, jak się urządzić.

Zresztą zobaczcie sami!


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cichopek Katarzyna | M jak miłość | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL