Reklama

Reklama

Jarosław Kaczyński kończy 72 lata. Co najchętniej je prezes PiS?

Jarosław Kaczyński 18 czerwca kończy 72 lata. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was kilka ciekawostek na temat znanego polityka PiS-u. Jaka jest jego ulubiona potrawa?

Jarosław Kaczyński 18 czerwca 2021 roku kończy 72 lata. Polityk z racji tego, że jest liderem partii Prawo i Sprawiedliwość, od lat jest na świeczniku. 

Znany polityk jest kawalerem. Nigdy się nie ożenił, a z wykształcenia jest doktorem prawa. Brat bliźniak Lecha Kaczyńskiego, który zginął 18 kwietnia 2010 roku w katastrofie smoleńskiej, to postać, która wzbudza skrajne emocje wśród polskich obywateli. 

Jedni bardzo go szanują, a inni nie są jego fanami, jednak nie można odmówić mu charyzmy oraz tego, że jest doskonałym mówcą. 

Jarosław Kaczyński przed kamerą

Nie każdy wie o tym, że znany polityk w dzieciństwie próbował swoich sił przed kamerą. 

Reklama

Zadebiutował już w 1962 roku, razem z bratem wcielając się w role Jacka i Placka w ekranizacji powieści Kornela Makuszyńskiego "O dwóch takich, co ukradli księżyc". Jarosław Kaczyński zagrał drugiego z wcześniej wymienionych bohaterów.

Znak zodiaku Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński jest spod znaku Bliźniąt. Jak wiadomo, zodiakalne Bliźnięta potrafią przekonywać do siebie ludzi, a rozmowa jest tym, w czym czują się jak przysłowiowe ryby w wodzie. 

Nic więc dziwnego, że polityk cieszy się tak dużym poparciem. 

Co lubi jeść Jarosław Kaczyński?

Na licznych portalach, w tym w Super Expresie można wyczytać, że jedną z ulubionych potraw Jarosława Kaczyńskiego jest tradycyjny kotlet schabowy z ziemniakami oraz kapustą zasmażaną. 

Prezes PiS-u preferuje raczej tradycyjne dania od wymyślnych potraw. 

Jarosław Kaczyński - miłośnik kotów

Jarosław Kaczyński ma słabość do kotów. Polityk podczas politycznych dyskusji jest twardy, ale w domu ceni sobie towarzystwo uroczej kociej towarzyszki — Fiony. 

W plebiscycie Najlepsi z Najlepszych to ty przyznajesz nagrody! Wybierz najlepszego artystę»

Czytaj również: 

Anna Maria Sieklucka w bikini! 

To było Euro. Natalia Siwiec zrobiła tam furorę! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kaczyński | politycy | co lubią jeść politycy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy