Reklama

Jedna z najpiękniejszych WAGs na świecie. Trzy miesiące temu została mamą!

Sarah Kohan trzy miesiące temu po raz drugi została mamą, a już udało jej się wrócić do formy. Jej figura prezentuje się rewelacyjnie. Żona Javiera Hernandeza regularnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Spójrzcie tylko na tę urodę!

Sarah Kohan pochodzi z Australii i bez wątpienia należy do grona najpiękniejszych i najpopularniejszych partnerek piłkarzy na świecie. W ubiegłym roku atrakcyjna modelka została żoną meksykańskiego piłkarza Javiera Hernandeza, który znany jest również fanom pod pseudonimem "Chicharito". 

Jej instagramowy profil śledzi już ponad 1.5 miliona osób, a ta liczba stale rośnie. Nie ma się zresztą czemu dziwić, w końcu żona Javiera Hernandeza nie wstydzi się swojego ciała i regularnie publikuje w sieci nowe zdjęcia. 

Często pozuje do nich topless lub w skąpych strojach, czym wprawia w zachwyt swoich followersów, którzy są pod wielkim wrażeniem urody i nienagannej sylwetki młodej kobiety, która niedawno po raz drugi została mamą. Bardzo szybko udało jej się wrócić do świetnej formy. 

Reklama

Sarah Kohan i Javier Hernandez mają dwoje maleńkich dzieci. Ich synek Noah ma roczek, a córeczka Nala przyszła na świat w październiku ubiegłego roku. 

Sarah Kohan bez wątpienia jest przepiękną i bardzo zgrabną kobietą, jednak uroda to nie jedyny z jej atutów. Jest też bardzo inteligentna, bo jeszcze zanim cały świat o niej usłyszał, studiowała prawo na Harvardzie. 

Ukochana "Chicharito" udowadnia, że atrakcyjne partnerki popularnych piłkarzy wcale nie muszą jedynie pięknie wyglądać, ale mają też dużo do powiedzenia. Sarah Kohan wielokrotnie pokazywała, że los naszej planety nie jest jej obojętny. 

Wzięła udział w kilku kontrowersyjnych projektach, które jednych zachwyciły, a innych niekoniecznie. Wszystko dlatego, że modelka pozowała topless przed zwierzętami. Chociaż te zdjęcia na pewno podzieliły jej fanów, nie można jej odmówić tego, że udało jej się przyciągnąć uwagę mediów! 

Patrząc na zdjęcia Sary Kohan, wydaje się oczywiste, dlaczego niektórzy uważają ją za jedną z najpiękniejszych WAGs na świecie! 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: WAGs | Sarah Kohan | Javier Hernandez

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy