Reklama

Reklama

Jehona Dreshaj odpoczywa na plaży

W tym sezonie letnim można zaobserwować trend skąpych kostiumów kąpielowych. Ostatnio swoją plażową stylizacją zachwyciła modelka Jehona Dreshaj.

Jehona Dreshaj to albańska modelka i influencerka, która ma również imponujące wykształcenie. Piękna 26-latka poza aktywnym działaniem na Instagramie i TikToku studiuje także na Uniwersytecie w Michigan na kierunku marketingowym. Mimo tak młodego wieku, na swoim koncie ma już poważną współpracę z firmą Guess. Ambitna gwiazda mediów społecznościowych chętnie dzieli się z fanami pełnymi estetyzmu zdjęciami na Instagramie.

Ostatnio paparazzi przyłapali ją podczas leniwego, beztroskiego wypoczynku na florydzkiej plaży w Miami Beach razem ze swoimi koleżankami. Modelka miała na sobie bardzo skąpe bikini w tropikalne wzory, które podkreślało jej smukłą sylwetkę.

Reklama

Wśród influencerek można zauważyć ostatnio trend coraz bardziej wyciętych kostiumów kąpielowych. Czyżby to był nowy, plażowy trend?

***To może cię zainteresować ***

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: jehona dreshaj | gwiazdy w bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy