Reklama

Jennifer Lopez w oscarowej kreacji

Jennifer Lopez jest już po 50-tce i nie wstydzi się swojego wieku. Jest bardzo pewna siebie i chętnie pokazuje to właśnie przez dobór stylizacji. Na tegorocznym wręczeniu amerykańskich nagród filmowych pojawiła się w bardzo wyciętej sukience.

Jennifer Lopez jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie, a jej projekty, zarówno muzyczne, jak i aktorskie, to same sukcesy. Lopez to także businesswoman. Posiada własną kolekcję ubrań, butów, oraz linię perfum sygnowanych własnym nazwiskiem. Od 2002 roku jest właścicielką kubańskiej restauracji "Madre’s", która znajduje się w Kalifornii. Natomiast w 2011 roku magazyn "People" nadał jej tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie.

Jennifer Lopez to ikona mody i popkultury. Niezaprzeczalnie przyczyniła się do odrodzenia muzyki latynoskiej w kulturze amerykańskiej. Debiutowała wraz z takimi artystami jak Ricky Martin i Shakira. Jej aparycja, oryginalne ruchy i talent sprawiają, że popularność artystki nie zmalała. Wręcz przeciwnie, wciąż dyktuje trendy w modzie oraz muzyce.

Reklama

Gwiazda została zaproszona na jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Ameryce - coroczne rozdanie Oscarów. Na swoim Instagramie pochwaliła się obserwatorom, jaką stylizację zdecydowała się założyć. Lopez pojawiła się na gali w złotej i mocno wyciętej sukience, która odkrywała dużo ciała.

Trzeba przyznać, że wokalistka wciąż świetnie wygląda!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy