Reklama

Joan Collins inspiruje kolejne pokolenia. 89-latka zachwyca odważnymi kreacjami

Joan Collins od wielu dekad niezmiennie inspiruje kobiety. 89-letnia aktorka, producentka i autorka bestsellerów ma na swoim koncie wiele ról i nagród. Bez wątpienia największą popularność zawdzięcza jednak postaci Alexis, w którą wcielała się w serialu „Dynastia”. Jak dziś wygląda Joan Collins? Gwiazda zadziwia wyszukanymi i odważnymi kreacjami. Dla niej czas się zatrzymał!

Joan Collins to kobieta wielu talentów. Jest modelką, autorką bestsellerów, aktorką i producentką filmową. Wcieliła się z wiele ról teatralnych i telewizyjnych. Brała także udział w produkcjach filmowych. Chociaż na koncie ma wiele sukcesów, największą  popularność zawdzięcza "Dynastii". Opowieść o perypetiach rodziny Carringtonów sprawiła, że stała się ikoną lat 80-tych.

Gdy Joan Collins zaczęła wcielać się w postać intrygantki Alexis, miała 50 lat. Aktorka za kilka miesięcy przekroczy 90-tkę. Mimo upływu czasu jest w doskonałej formie. Wygląda wspaniale i podąża za wszelkimi nowinkami technologicznymi.

Reklama

Zobacz również: Joan Collins: 89-latka pluska się w basenie! W kostiumie w panterkę

Joan Collins jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej instagramowy profil cieszy się dużą popularnością. Śledzi go ponad 300 tysięcy fanów z całego świata. 

Serialowa Alexis często dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami. Chętnie publikuje zdjęcia, które przedstawiają, jak spędza wolny czas. Niedawno zamieściła kadr, na którym widać, jak w przepięknej, bogato zdobionej kreacji odbiera nagrodę. Zdjęcie bardzo spodobało  się jej obserwującym. W komentarzach nie brakowało zachwytów.

"Chciałabym tak wyglądać, choć jestem dużo młodsza" - napisała jedna z użytkowniczek.  "Jak zawsze przepięknie" - zgodziła się inna.

Zobacz również: Przyjęcie z okazji rocznicy ślubu Joan Collins zakończyło się tragedią

Konsekwentna maksymalistka. Oto styl Joan Collins

Rzeczywiście, patrząc na Joan Collins można odnieść wrażenie, że czas się zatrzymał. Aktorka od dekad nie przestaje zadziwiać wyszukanymi stylizacjami. Jej wizytowych kreacji z pewnością nie powstydziłaby się serialowa Alexis.

Jak nosi się Joan Collins? Styl ikony lat 80-tych jest niezwykle konsekwentny. Gwiazda "Dynastii" kocha cekiny, koronki, kolory, pióra, szpiczaste ramiona, futra, graficzne i zwierzęce wzory oraz kapelusze z gigantycznymi rondami. Bez wątpienia jest maksymalistką, miłującą luksus i oddaną glamour. Joan Collins nie boi się łączyć ze sobą wyrazistych elementów garderoby. Gdziekolwiek się pojawi, przykuwa wzrok fotoreporterów.

Joan Collins jest również ikoną świata beauty. Od lat nie zmieniła sposobu, w jaki podkreśla urodę. Czerwone usta stanowią jej znak rozpoznawczy. Jednak serialowa Alexis przy pomocy makijażu eksponuje także oczy. Kocha ciemne powieki i wytuszowane długie rzęsy. Dla niej powiedzenie "mniej znaczy więcej" jest całkowicie bezpodstawne.

Joan Collins od dekad jest także wierna tej samej fryzurze. Stawia przede wszystkim na objętość i mocne utrwalenie. Bujne fale gwiazdy zawsze, niezależnie od warunków atmosferycznych, prezentują się idealnie.

Zobacz również: Joan Collins o "Dynastii": Nienawidzili mnie na planie

 Najpierw charakter, potem wygląd? Randkuj w ciemno na anonimowym czacie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joan Collins | Dynastia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama