Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor szczerze o kompleksach

Joanna Koroniewska-Dowbor zdobyła się na szczere wyznanie. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami dotyczącymi kompleksów. Co powiedziała Joanna Koroniewska-Dowbor?

Joanna Koroniewska-Dowbor o kompleksach

Joanna Koroniewska-Dowbor jest aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje posty oraz relacje. 

Tym razem postanowiła napisać szczerze o kompleksach oraz hejcie, z którym mierzy się każdego dnia. Zdaniem aktorki każdy z nas ma kompleksy, które możemy ukrywać lub nad którymi możemy pracować. 

Aktorka opowiedziała o tym, że pod jej postami pojawiają się tysiące niemiłych komentarzy, w których internauci nie przebierają w słowach. 

Zdaniem aktorki nawet osoby pracujące w mediach mimo doświadczeń i krytyki nie mają twardej skóry, a myślenie, że nic nie robi na nich wrażenia, jest błędne.

Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor opowiedziała szczerze o swoich kompleksach. Aktorka nabrała już dystansu i potrafi śmiać się ze swoich niedoskonałości. 

Joanna Koroniewska-Dowbor postanowiła podzielić się z fanami jedną z wiadomości, które otrzymała niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Aktorka zdaje sobie sprawę z tego, że każdego dnia musi się mierzyć z takimi słowami skierowanymi w jej stronę. Uważa jednak, że taka krytyka może złamać każdego. 

Joanna Koroniewska-Dowbor wspomniała także o przypadkach  sportowców, którzy z powodu ciągłej krytyki wycofywali się z rywalizacji z powodu depresji. Aktorka uważa, że hejtowanie powinno być karane.

Czytaj więcej:

Tom Cruise wylądował śmigłowcem koło domu pewnej rodziny. Byli w szoku!

Anna Mucha pozuje na sianie. Zdjęcie prosto z bali!

Sukienka Ewy Wachowicz to idealna propozycja na wesele

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy