Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska szczerze o mężu. Maciej Dowbor reaguje

Joanna Koroniewska publicznie wyznała miłość mężowi w programie "W bliskim planie". Jaka była reakcja Macieja Dowbora?

Maciej Dowbor, który był gościem w programie "W bliskim planie" Alicji Resich, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wszechstronnych dziennikarzy Polsatu, który największą popularność zdobył prowadząc show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ze współprowadzącym Piotrem Gąsowskim tworzą niezwykle zgrany duet.

- Na początku nie było łatwo, zresztą z Maćkiem nigdy nie jest łatwo. Jesteśmy samcami alfa, każdy chce postawić na swoim, każdy chce mieć rację. Każdy ma inne przemyślenia dotyczące rozwiązań scenicznych - mówi o współpracy z Maciejem Dowborem Piotr Gąsowski. - Na tym polega sukces naszego duetu. Nie ma co się krygować, że to nie jest sukces, bo ludzie nas lubią i śledzą - dodaje.

Reklama

Ciepłych słów nie zabrakło z ust Katarzyny Dowbor. - Mój syn Maciej jest niezwykłym facetem, bardzo samodzielnym. Jako dziecko był cudowny, nie sprawiał żadnych problemów, był niezwykle obowiązkowy.  Nie trzeba było mu pomagać w lekcjach, ale potem oczywiście to sobie odbił. Kiedy był w liceum, to po latach okazało się, że jednak trochę rozrabiał, ale starał się, abym się nigdy o tym nie dowiedziała - mówi.

W programie na temat dziennikarza wypowiedziała się także Joanna Koroniewska i wyznała mu publicznie miłość. - Maćku, kocham cię bardzo. Jestem bardzo dumna, że tyle wytrzymałeś ze mną, że jesteś moim mężem, że jesteś fantastycznym ojcem. Bardzo się cieszę, że po tylu latach mogę powiedzieć, że im dalej, tym lepiej, a nie odwrotnie.

- Nie zaskakuje mnie specjalnie ta odpowiedź. Jestem podobnego zdania. Pandemia potwierdziła mój i Asi dobry wybór względem siebie - odpowiedział na to Maciej Dowbor.

Joanna Koroniewska z Maciejem Dowborem uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Znani są z poczucia humoru i dużego dystansu do siebie.

Od początku pandemii prowadzą na swoim kanale na YouTube "Domówkę u Dowborów". Co czwartek pojawiają się tam znani i lubiani, a spotkania utrzymane są w luźnej konwencji i są niezwykle popularne.

>>>Zobacz cały odcinek programu "W bliskim planie" z Maciejem Dowborem<<

Zobacz także:

Elżbieta Zapendowska nie przebiera w słowach po występie Rafała Brzozowskiego na Eurowizji

Edyta Pazura topless pozuje w łóżku

Domowe wypieki z ciasta francuskiego

Kurki w cieście francuskimStyl.pl
Dowiedz się więcej na temat: W bliskim planie | Alicja Resich | Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy