Reklama

Reklama

Joanna Krupa w ciąży!

Spełniło się największe marzenie polskiej gwiazdy. Dziś podzieliła się najwspanialszą wiadomością!

Joanna Krupa, która 23 kwietnia obchodziła 40-ste urodziny, oficjalnie poinformowała swoich fanów na Instagramie, że jest w ciąży. Umieściła w związku z tym zdjęcie, na którym trzyma tekst ciążowy.

- Chcemy się podzielić z wami tą niezwykłą wiadomością. Ja i mój mąż jesteśmy podekscytowani otwarciem nowego rozdziału w naszym życiu i nie możemy doczekać się, by zobaczyć maleństwo - napisała przyszła mama.

Joanna Krupa tą szczęśliwą informacją podzieliła się najpierw z telewidzami programu Dzień dobry TVN, w Dzień Matki, który obchodzimy dziś w Polsce. Gwiazda pojawiła się w programie promując kolejny sezon Top Model, który trafi na antenę jesienią tego roku.

- Chcę się z wami podzielić, że ja też będę mamą! Na razie się dobrze czuję, daje mi napęd moja praca. Tak się cieszę  - wyznała Joasia.

Reklama

Jak przekazała tę informację swojemu mężowi, Douglasowi Nunes?

- Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie - mówiła Krupa. A potem wysłałam mu coś jeszcze. Coś na zupełnie inny temat i on to w ogóle na początku przegapił. Potem się dziwił, że czemu wysłałam mu zdjęcie. Mogłam powiedzieć mu w domu. Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna - żartowała modelka.

12 maja w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Dzień Matki. Już wtedy Joasia świętowała to wydarzenie.

- Mój ukochany powiedział, że musi coś załatwić. Przyjechał z karteczką na Dzień Matki, dał mi karteczkę, że to od dziecka i od niego. Kupił mi sukienkę taką śliczną, żeby zakrywała ładnie brzuszek. Kochany jest - zdradziła gwiazda.

Nie zdradziła jeszcze terminu porodu.


Na pytanie o płeć dziecka polska gwiazda nie umiała póki co odpowiedzieć, gdyż to jest zbyt wcześnie. Z kolei to, co powiedziała o swoim mężu, było naprawdę wspaniałe:

- Cieszę się, że czekałam z ciążą. Na fajnego faceta, z którym naprawdę chcę mieć rodzinę - dodała.

Krupa nie zdecydowała się natomiast póki co poinformować o swoim stanie followersów na Instagramie. Przekazała w dniu dzisiejszym tylko życzenia wszystkim polskim mamom.

Wiemy, że Joasi Krupie do szczęścia brakowało już tylko dziecka, dlatego z całego serca jej gratulujemy!

Zobacz również:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy