Reklama

Reklama

Joanna Moro morsuje. Są zdjęcia i filmik!

Morsowanie jest ostatnio bardzo popularne. Coraz więcej znanych osób zaczyna dostrzegać korzyści kąpieli w zimnej wodzie. Jedną z gwiazd, które morsują już od dłuższego czasu jest Joanna Moro. Niedawno popularna aktorka opublikowała filmik i zdjęcie z jednej ze swoich zimowych kąpieli.

36-letnia Joanna Moro, kiedy tylko ma czas i chęci, biegnie morsować. Aktorka robi to już od dłuższego czasu, bo uważa, że to służy jej zdrowiu i samopoczuciu. Nie straszne są jej minusowe temperatury. Gwiazda twierdzi, że kąpiele w zimnej wodzie ją uspokajają i naprawdę je uwielbia. Nie straszne jej są nawet minusowe temperatury

Niedawno Joanna Moro, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, opublikowała na swoim instagramowym profilu serię zdjęć i filmik, na których widać, jak morsuje. 

W swoim filmiku stwierdziła, że "morsowanie stało się naszym narodowym polskim sportem", ponieważ coraz więcej osób przekonuje się do takich kąpieli. Wyznała, że przydałaby się w naszym kraju infrastruktura dla morsów.  

Reklama

Też uważacie, że to jest nam potrzebne?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: morsowanie | Joanna Moro | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy