Reklama

Reklama

Joanna Racewicz zapozowała w błękitnej kreacji. „Klasa sama w sobie”

Joanna Racewicz nie chce żegnać lata. W jednym ze wpisów na Instagramie przyznała, że kocha ciepłe promienie słońca. By zatrzymać je jak najdłużej, chętnie wybiera luźne sukienki w intensywnych kolorach. Stylizacje dziennikarki każdorazowo wzbudzają zachwyt internautek. „Jest Pani niekończącą się inspiracją” – napisała pod najnowszym postem jedna z obserwatorek Joanny Racewicz. „Klasa sama w sobie” – zgodziła się inna.

Joanna Racewicz inspiruje Polki

Joanna Racewicz test jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Swoją karierę zaczynała w TVP. Obecnie możemy ją oglądać w serwisach informacyjnych Polsat News. Racewicz  jest również aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na  Instagramie chętnie publikuje swoje przemyślenia dotyczące aktualnych wydarzeń, walczy z hejtem i pokazuje jak spędza wolny czas.  

Joanna Racewicz jest niezwykle elegancką kobietą. Doskonale wie, co w trendach piszczy - lubi wyglądać modnie i chętnie na Instagramie publikuje zdjęcia swoich stylizacji. Polki inspirują się modowymi wyborami dziennikarki. W komentarzach na Instagramie często chwalą gust Racewicz i proszą o podanie marek poszczególnych ubrań. Gwiazda telewizji Polsat zawsze miło reaguje na komplementy fanów.

Reklama

Jak ubiera się Joanna Racewicz? Dziennikarka bez wątpienia lubi się wyróżniać. Często wybiera kreacje w odważnych, intensywnych kolorach. Może pochwalić się zgrabną i wyćwiczoną sylwetką. Chętnie stawia na monochrom. Świętnie prezentuje się w dopasowanych do ciała jednobarwnych kombinezonach i zwiewnych maksi sukienkach, które fantazyjnie podfruwają na wietrze.

Joanna Racewicz tak chce zatrzymać lato. Wybiera zwiewne tkaniny

Jesień w tym  roku rozpoczęła się przedwcześnie. Wrzesień przywitał nas ulewnymi deszczami i nieprzyjemnym  ochłodzeniem. Joanna Racewicz mimo spadku temperatury nie rezygnuje z  długich letnich sukienek. W ten sposób chce zaczarować rzeczywistość i opóźnić nadejście przymrozków.

Joanna Racewicz zapozowała w błękitnej, zwiewnej i kobiecej sukience. Stylizacja wzbudziła zachwyt obserwatorek dziennikarki.  W  komentarzach aż zaroiło się od komplementów. "Pięknie Pani wygląda. Zjawiskowa sukienka" - napisała pod postem jedna z fanek. "Wygada Pani bajecznie"  - zgodziła się inna. Podobnych, życzliwych i pełnych sympatii opinii nie brakowało.

***
Zobacz również:

Joanna Racewicz znów zachwyca na Instagramie. "Piękna kobieta z klasą"

Joanna Racewicz w czerwonym kombinezonie. Fani: "Klasa, klasa, klasa"

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | modne stylizacje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy