Reklama

Joanna Racewicz znów przykuła uwagę fanów. Co założyła tym razem?

Joanna Racewicz znów zachwyciła fanów. Dziennikarka opublikowała nowe zdjęcia, do których pozuje w sportowym zestawie. Przy okazji podzieliła się też ważnym przesłaniem. Tym razem pod lupę wzięła mijający czas. Pod postem posypały się komentarze.

Joanna Racewicz, jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, stara się regularnie publikować na swoim Instagramie. Gwiazda pokazuje nie tylko, jak wygląda jej życie zawodowe, ale dzieli się również kadrami z prywatnego życia. Dba też o kontakt z fanami i często odpowiada na ich komentarze. Obecnie obserwuje ją 124 tys. osób.

Zobacz też: Joanna Racewicz pokazała nowe zdjęcia. Fani pod wrażeniem. "Szczęka mi opadła"

Reklama

Racewicz dzieli się ważnym przesłaniem. Fani odpowiedzieli

Racewicz często dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Tym razem postanowiła poruszyć wątek mijającego czasu.

"Czas ma w nosie nasze plany. Mija bez pytania o zdanie i zgodę. Jeśli więc przyjdzie mi rozważać, czy zaczynać w życiu coś nowego, czy jednak nie warto - zawsze myślę, że on i tak minie. Niezależnie od tego, czy podniosę się łaskawie z tej skały, czy zostanę tu na wieczność. Amen" - napisała Racewicz na Instagramie.

Internauci nie zwlekali z odpowiedzią.

  • "Czas niech mija, jego sprawa, nie przejmowałbym się nim, za to cieszyłbym się małymi rzeczami, nie robił planów, ale żył",
  • "W życiu najpiękniejsze są tylko chwile",
  • "Nie wiem, ile razy o tym czasie musimy trąbić, żeby ludzie mi w końcu uwierzyli, że on nie wróci i że płynie sobie cały czas. Niezależnie od nas, naszych decyzji, naszych czarnych dni, naszych wspaniałych momentów. Nie zatrzymany jeszcze. Nie zatrzymamy go"

- pisali w sekcji komentarzy.

Zobacz też:

Joanna Racewicz zachwyciła internautów. Pokazała zdjęcia z wypadu na kajaki

Joanna Racewicz zabrała głos w ważnej sprawie. "W punkt" - piszą fani

Joanna Racewicz znów wzbudziła zachwyt. Co założyła tym razem?

Fanów zainteresował jednak nie tylko wpis popularnej dziennikarki. Dołączyła do niego kilka zdjęć, do których pozuje w sportowym zestawie. Racewicz założyła dres w szarym odcieniu, do którego dobrała białe, sportowe buty. Na dwóch zdjęciach widzimy, że narzuciła na bluzę białą marynarkę w paski. Stylizację dopełniła sporych rozmiarów okularami przeciwsłonecznymi. Jest stylowo, ale przede wszystkim wygodnie.

"Pani jak zawsze cudownie wygląda", "Ślicznie wyglądasz" - komplementowali fani Racewicz.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy