Reklama

Reklama

Jolanta Rutowicz zmieniła się niczym kameleon i eksponuje wdzięki w bikini

Jolanta Rutowicz nie przypomina już siebie sprzed lat. Przeszła jedną z największych matamorfoz w polskim show-biznesie. Stroni od medialnych skandali i wygląda coraz lepiej. Spójrzcie tylko na jej zdjęcie w bikini!

Kiedy Jolanta Rutowicz pojawiła się w "Big Brotherze", od razu przyciągnęła uwagę widzów wyrazistym wizerunkiem i otwartością. Wesoła uczestniczka wygrała program, a później przez pewien czas było jeszcze o niej głośno, bo wystąpiła m.in. w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". 

Dziś nie jest już na świeczniku, a media rozpisują się o jej niezwykłej metamorfozie. Po dawnym wizerunku celebrytki nie ma już ani śladu. Zamieszkała za granicą i wygląda zdecydowanie lepiej.

Rozjaśniła włosy, co wyszło jej na plus. Nie ma też już długich tipsów ani sztucznie wyglądających doczepianych pasm, które widać było z daleka. 

Reklama

Za to 36-letnia dziś Jola Rutowicz może się pochwalić świetną figurą, którą chętnie eksponuje na zdjęciach w mediach społecznościowych. 

Trzeba przyznać, że jej sylwetka w bikini robi wrażenie. 

Fani zachwycają się jej przemianą w komentarzach pod publikowanymi przez nią zdjęciami na Facebooku i Instagramie. Nic dziwnego, w końcu przeszła jedną z największych metamorfoz w polskim show-biznesie. 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jola Rutowicz | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy