Reklama

Reklama

Julia Wieniawa w nietrafionej stylizacji

Julia Wieniawa prawie zawsze prezentuje się rewelacyjnie, jednak jej ostatnia stylizacja podzieliła fanów. Młoda gwiazda poszła na wybory w za dużych butach. A to jeszcze nie wszystko!

Julia Wieniawa zazwyczaj dobrze wie, jak się ubrać, by zrobić wrażenie. 21-letnia aktorka, która stała się popularna po tym, jak zagrała w "Rodzince.pl", szybko podbiła polski show-biznes. Na brak propozycji zawodowych nie może narzekać. Ma wszystko to, co młoda aktorka mieć powinna: charyzmę, talent i urodę. 

Na czerwonym dywanie zawsze przyciąga uwagę. Jej nienaganna figura świetnie prezentuje się nawet w bardzo obcisłych kreacjach. Lubi też zaskakiwać niebanalnymi stylizacjami. 

Reklama

Chociaż zazwyczaj wie, co jej pasuje, niedawno zaprezentowała się publicznie w nietrafionym outficie. Chociaż na pierwszy rzut oka wyglądała naprawdę dobrze, fani zauważyli pewien detal. Chodzi o buty. 

"Nie chcę oceniać, ale muszę to napisać. Te buty są s t r a s z n e. Serio." - napisała jedna z fanek Julii Wieniawy w komentarzu pod opublikowanym przez nią w mediach społecznościowych zdjęciem z wyborów. 

Zresztą nie tylko jej nie przypadło do gustu obuwie gwiazdy. W komentarzach pod fotografią aktorki znalazło się wiele opinii na temat jej butów. Niektórym się one podobały, innym nie. Wszystko jest kwestią gustu. 

A wy, co myślicie na ich temat? 

Nie tylko to zwróciło uwagę instagramowych obserwatorów Julii Wieniawy. Od dłuższego czasu fani zastanawiają się, czy aktorka znalazła już nową miłość. W sieci pojawiły się plotki na temat tego, że młoda gwiazda spotyka się z 26-letnim aktorem, Maciejem Musiałowskim. Widywano ich razem. 

Spekulacje odnośnie ich rzekomego związku na pewno nie ustaną po tym, co napisała artystka w odpowiedzi na komentarz pod opublikowanym przez siebie zdjęciem w płaszczu. 

"Ale masz kaftan bezpieczeństwa na sobie" - stwierdził fan Julii Wieniawy, a ta odpisała, że ten element garderoby należy do jej przyjaciela. Chodzi oczywiście o Macieja Musiałowskiego. 

Czyżby w polskim show-biznesie kroił się nowy romans? 

***
#POMAGAMINTERIA
Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | gwiazdy | stylizacje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy