Reklama

Reklama

Julia Wieniawa w zmysłowej sesji zdjęciowej na wakacjach. Ma nietypowy tatuaż!

Julia Wieniawa pochwaliła się w sieci zdjęciami ze zmysłowej sesji zdjęciowej w Jastarni. Na jednej z fotek dobrze było widać jej nietypowy tatuaż. Nie wiadomo, jakie tak naprawdę ma on znaczenie, jednak niektórzy doszukują się w nim powiązań ze znakiem zodiaku byłego chłopaka. Dlaczego można tak pomyśleć?

Jak widać z powyższych zdjęć, Julia Wieniawa postanowiła wybrać się na kolejne wakacje w tym roku. 

Tym razem jednak nie wyjechała za granicę, a postanowiła spędzić czas nad polskim morzem. 

Julia Wieniawa nad polskim morzem

22-letnia gwiazda "rodzinki.pl." idzie jak burza. Rozwija własną markę odzieżową, stale angażuje się w nowe projekty zawodowe, a jej popularność rośnie z roku na rok. Julia Wieniawa jest pracowita i nie zwalnia tempa, jednak znajduje również czas na wypoczynek. W tym roku była już za granicą, ale to nie oznacza, że nie docenia tego, co ma do zaoferowania nasz kraj. 

Od tygodnia gwiazda wrzuca do sieci fotki z pobytu w Jastarni, a niedawno pokazała kolejne zdjęcia. Tym razem postanowiła zapozować na plaży w wyjątkowo zmysłowej sesji zdjęciowej
Osz Ty, jaka Ty piękna — skomplementowała Julię Wieniawę w komentarzu pod zdjęciem starsza koleżanka z branży — Natasza Urbańska. 

Reklama

Mega foty!!! - dodała Maffashion.

Julia Wieniawa ma tatuaż ze znakiem zodiaku byłego?

Na jednym ze zdjęć dokładnie widać tatuaż Julii Wieniawy. Poziome fale przypominają swoim kształtem symbol zodiakalnego Wodnika. 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Julia Wieniawa przyszła na świat 23 grudnia, co oznacza, że jest zodiakalnym  Koziorożcem. Jej aktualny partner - Niodem Rozbicki jest spod znaku Bliźniąt. 

Wiadomo jednak, że Julia Wieniawa swój tatuaż ma już od dawna. Być może jest to zatem pamiątka po związku z Antonim Królikowskim, którego znak zodiaku to właśnie Wodnik. 

Nie wiadomo, czy  symbol na ciele Julii Wieniawy to rzeczywiście znak zodiaku, a jeśli nawet, to przecież wcale nie musi być to odniesienie do ex partnera. Być może jej tatuaż w rzeczywistości ma zupełnie inne znaczenie lub jest powiązany np. z bliskim członkiem rodziny.

Czytaj również: 

Monika Mrozowska na wakacjach w Hiszpanii. Zdjęła bikini! 

Rajskie wakacje Lewandowskich! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: tatuaż Julii Wieniawy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy