Reklama

Julia Wieniawa zachwyciła fanów swoją rolą w "Small World"

Julia Wieniawa opublikowała niedawno serię nowych zdjęć na swoim instagramowym profilu. Zapozowała do zdjęć w peruce i zapytała fanów, jak podobał im się ostatni film z jej udziałem,"Small World" Patryka Wegi. Jej followersi nie kryli zachwytu rolą młodej aktorki. Co dokładnie napisali w komentarzach?

22-letnia Julia Wieniawa wrzuciła niedawno na swój profil na Instagramie zdjęcia stylizacji z głośnego filmu "Small World", Patryka Wegi, w którym miała okazję zagrać. 

Produkcja od początku budziła dużo emocji, ponieważ porusza ważne i trudne tematy niewolnictwa, wykorzystania seksualnego oraz pedofilii, o których warto mówić. 

Julia Wieniawa postanowiła spytać fanów, jak podobał im się film z jej udziałem. Nie musiała zbyt długo czekać na odpowiedzi swoich followersów.

Julia Wieniawa zachwyciła fanów. Rola w "Small World" to wielki sukces gwiazdy

"Jak wrażenia po filmie? #smallworld" - spytała Julia Wieniawa, a fani w komentarzach nie kryli zachwytu grą aktorską 22-latki. Wielu z nich uważa nawet, że to, jak dotąd, jej najlepsza rola w życiu. 

"Film jest bardzo mocny i każdy powiem go zobaczyć, podziwiam Cię za odegranie tej roli", "bardzo dobrze zagrałaś, ogromny szacunek", "świetny film i wspaniała gra aktorska", "jedna z najlepszych aktorek" - chwalili gwiazdę użytkownicy Instagrama.

A wy, widzieliście już ten film? Jak wam się podobał? 

Reklama

Czytaj również: 

Krzysztof Zanussi wywołał burzę

Katarzyna Andukowicz w szczerym wyznaniu

Zobacz także

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | stylizacje gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy