Reklama

Reklama

Justyna Nagłowska odpoczywa na Mykonos

Partnerka Borysa Szyca odpoczywa z nim na greckiej wyspie. Pochwaliła się w sieci gorącymi zdjęciami.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są zgraną parą od kilku lat. Aktor wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że wsparcie ukochanej było dla niego kluczowe w trakcie walki i zdrowie i wyjście z choroby alkoholowej. Najwyraźniej Szyc postanowił odwdzięczyć się za wsparcie, którego miał pod dostatkiem, i zaprosił Nagłowską na wyjazd z okazji jej urodzin. Kobieta do ostatniej chwili nie wiedziała, gdzie udają się na wakacje.

Justyna Nagłowska od kilku dni publikuje w sieci zdjęcia pięknych widoków i plaż. Tym razem jednak odważyła się udostępnić swoje zdjęcia w bikini. Trzeba przyznać, że jej sylwetka prezentuje się nienagannie.

Fotografię podpisała mądrymi słowami: "Kurcze mam 38 lat i się zastanawiam... Od jakiegoś czasu zaczynam w pełni akceptować moje ciało i kochać je takie, jakie jest i wiecie co? Wydaję się sobie dużo piękniejsza i czuję się dobrze �������� Kocham ćwiczyć, ale pogodziłam się z tym (prawie...), że nie będę mieć super wyćwiczonego brzucha, wystającej pupy, a blizny po cesarskich cięciach też nie znikną. Podobam się sobie na tych zdjęciach i chcę je tu mieć, choć troszkę się wstydzę" - (pisownia oryginalna).

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy