Reklama

Reklama

Justyna Żyła zaskoczyła śmiałą stylizacją

Justyna Żyła zyskała ogromną popularność w mediach społecznościowych, a na każde udostępniane przez nią zdjęcie czekają setki tysięcy użytkowników. Kobieta zwraca na siebie uwagę krzykliwymi stylizacjami i śmiałymi zdjęciami.

Justyna Żyła to była żona Piotra Żyły - słynnego polskiego skoczka. Popularność zyskała za sprawą wpisów na Instagramie, w których zarzucała sportowcowi, że nie opiekuje się swoimi dziećmi i woli spędzać czas z kochanką. Przypomnijmy, że para ma dwoje pociech - Jakuba i Karolinę.

Niestety, cała sprawa nie zakończyła się na pojedynczych wpisach. Justyna postanowiła wypowiedzieć się na ten temat w mediach, a, co więcej, rozesłała tabloidom zdjęcie Piotra z rzekomą partnerką.

Justyna wykorzystała zainteresowanie wokół jej osoby i rozpoczęła pracę nad własną karierą. Zaczęła częściej publikować zdjęcia swojej umięśnionej sylwetki, sprawdzone przepisy na niskokaloryczne dania i promowała zdrowy styl życia.

Reklama

Ostatnio Żyła opublikowała zdjęcie, na którym czule obejmuje się z przyjaciółką. Fani celebrytki zwrócili jednak uwagę na jej śmiałą stylizację. Kobieta założyła bowiem bardzo krótką czarną sukienkę. Użytkownicy Instagrama nie mogli powstrzymać się od złośliwych komentarzy na temat kreacji.

"A jedna to zapomniała chyba spódniczkę założyć." - pisali.

Jak wam się podoba stylizacja Justyny Żyły?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła | Sylwester | nowy rok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy