Reklama

Reklama

Karolina Pisarek kusi ciałem w ogrodzie

Karolina Pisarek wie, jak podnieść temperaturę na swoim instagramowym profilu. W komentarzach aż zawrzało po tym, jak modelka opublikowała nowe zdjęcie w bikini. Tym razem z ogrodu!

Karolina Pisarek zyskała sławę po tym, jak wzięła udział w piątej edycji programu "Top Model. Zostań Modelką."Atrakcyjna i charyzmatyczna modelka ekspresowo zawojowała świat mody. 

Jej kariera w ostatnim czasie nabrała tempa. Piękna blondynka może się pochwalić współpracą z najbardziej prestiżowymi markami na świecie. Na brak propozycji zawodowych nie może zatem narzekać. 

Karolina Pisarek pracując, nie zapomina jednak również o swoich fanach. Co jakiś czas na jej instagramowym profilu pojawiają się nowe zdjęcia. Niedawno modelka pochwaliła się serią fotografii z ogrodu. Pozowała do nich w bikini. 

Reklama

To, jak wyglądała, robiło wrażenie! 

Piękna pogoda i ogród. Ostatnio przechodzę przez piękny czas w moim życiu.. Udało mi sie utrzymać balans. Życie ma kręte drogi, a los często lubi płatać figle, ale dziś jest pięknie. Cieszę się, że wszystkiego co mam i doceniam każdą chwilę. Najważniejsze, to dbać o swój własny umysł. Wtedy łatwiej zadbać o innych i wszystko układa się lepiej! - napisała w swoim poście popularna modelka. 

Wygląda na to, że życie Karoliny Pisarek ustabilizowało się, a ona jest szczęśliwa. Fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. Trzeba przyznać, że pomysł na sesję miała niebanalny. Nawet Ewa Chodakowska i Sandra Kubicka zachwyciły się zdjęciem modelki.

A wam, jak się podoba Karolina Pisarek w takim wydaniu? 

***
#POMAGAMINTERIA
Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>


Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | gwiazdy | bikini | sesja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy