Reklama

Reklama

Karolina Szostak w kobaltowym garniturze. Fanom nie spodobała się ta stylizacja

Na pokazie mody Paprocki&Brzozowski pojawiło się sporo polskich gwiazd. Wśród nich była Karolina Szostak, która postawiła na modny garnitur w kolorze kobaltu. Nie wszystkim jednak spodobała się jej stylizacja.

Wiele polskich gwiazd pokazało się ostatnio na najnowszym pokazie mody duetu Paprocki&Brzozowski. To doskonała okazja, aby zaprezentować się na ściance przed fotoreporterami w modnych stylizacjach. Te jednak nie zawsze bywają trafione.

Karolina Szostka w kobaltowym garniturze

Na wydarzeniu pojawiła się również Karolina Szostak. Dziennikarka sportowa postawiła na aktualny hit modowy, jakim są damskie garnitury. Kobieta wybrała kreację w mocnym, kobaltowym kolorze, z ovesize'ową marynarką i długimi, rozciętymi po bokach spodniami.

I chociaż sam garnitur, jak i jego kolor spodobały się internautom, to skrytykowali oni fason stroju. Ich zdaniem ukrył on doskonałą sylwetkę dziennikarki. Twierdzą, że marynarka Szostak powinna być bardziej dopasowana, a spodnie krótsze. 

Reklama

Na zarzuty postanowiła odpowiedzieć sama zainteresowana. Szostak napisała: "Nie wiem, czy wiecznie, ale dobrze czuję się w takich stylizacjach". A jak wam się podoba ta kreacja?

***

Zobacz również:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak | damski garnitur

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy