Reklama

Reklama

Kasia Cichopek wygrzewa się na plaży w Hiszpanii

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wypoczywają właśnie na hiszpańskich plażach. Na jednym z wakacyjnych zdjęć aktorka ma na sobie wycięty strój kąpielowy.

Para poznała się na planie "Tańca z Gwiazdami" i od razu coś między nimi zaiskrzyło. Widoczną na parkiecie namiętność przenieśli do życia prywatnego, a teraz cieszą się udanym małżeństwem. We wrześniu tego roku świętowali 11. rocznicę ślubu.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wybrali się na bajeczne wczasy na Teneryfę. Od kilku dni udostępniają zdjęcia z plaży, chwaląc się fanom wspaniałą pogodą i pięknymi widokami. Niestety, ten hiszpański raj szybko zamienił się w koszmar.

Na Teneryfie właśnie szaleje piaskowa burza o wdzięcznej nazwie "Calima". Zjawisko atmosferyczne jest tak silne, że turyści nie są w stanie opuścić hotelu, a loty samolotami są odwoływane. Wygląda na to, że gwiazdy muszą przymusowo spędzić kilka dni więcej na wyspie.

Reklama

Zanim burza piaskowa opanowała Teneryfę, Kasia i Marcin wylegiwali się w promieniach hiszpańskiego słońca. Hakiel udostępnił na Instagramie ich wspólne zdjęcie, na którym chwali się kształtami swojej żony.

"Me and my girl (Ja i moja dziewczyna)" - napisał w poście.

Obserwatorzy tancerza od razu zwrócili uwagę na strój kąpielowy Kasi. Aktorka włożyła bowiem bardzo kuse bikini, które odsłaniło biust.

Zobaczcie zdjęcia pary!

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy