Reklama

Reklama

Katarzyna Ankudowicz w kostiumie kąpielowym na śniegu

Katarzyna Ankudowicz wie, jak podnieść temperaturę na swoim instagramowym profilu, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza. Znana aktorka wrzuciła do sieci fotkę w kostiumie kąpielowym. Zapozowała do niej na śniegu. Spójrzcie tylko!

Chociaż niektórym z was na pewno trudno jest w to uwierzyć, Katarzyna Ankudowicz w tym roku skończy 40 lat. Patrząc na nią, można odnieść wrażenie, że popularna aktorka, której popularność przyniosły m.in. takie produkcje jak: "Pierwsza miłość" czy "O mnie się nie martw", wcale się nie starzeje. 

Aktorce udało się zachować świeżość i młodzieńczy urok. Widzowie uwielbiają ją jednak nie tylko przez wzgląd na jej talent i urodę, ale również naturalność i poczucie humoru. 

Katarzyna Ankudowicz niedawno wrzuciła do sieci dwie fotki z sesji zdjęciowej na balkonie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zapozowała w kostiumie kąpielowym, siedząc na ośnieżonej powierzchni. 

Reklama

Bawiła się białym puchem i sprawiała wrażenie, jakby była w świetnym nastroju

Spójrzcie tylko!

"Tak, morsowałam. Niedaleko od domu. Na balkonie konkretnie. I niedługo. Tak z 4 sekundy" - wyznała Katarzyna Ankudowicz w opisie pod fotkami z sesji zdjęciowej, dalej dziękując swojemu ukochanemu za zdjęcia, które jej zrobił. 

Jak widać, morsować można nie tylko w wodzie. 

Czy wy też bierzecie takie "śnieżne kąpiele"? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Ankudowicz | gwiazdy | śnieg

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy