Reklama

Katarzyna Błażejewska-Stuhr: "Adios kilogramos"

Nowy Rok to czas podejmowania nowych postanowień i planów, które nie zawsze udaję się wcielić w życie. Według badań wielu z nas podejmuje wyzwanie, by w nowym roku zrzucić kilka kilogramów, ale niewielu się to udaje. Najnowsza książka dietetyczki Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr oraz trenerów Ady Jakimowicz i Marcina Markiewicza - "Adios kilogramos" pomoże nie spocząć na laurach i skutecznie wcielić takie postanowienie noworoczne w życie.

Aby skutecznie "zrzucić" kilogramy i czuć się zdrowym, poza silną motywacją trzeba mieć wsparcie. Magdalena Chorębała, od wielu lat wydawca książek, w tym o tematyce zdrowotnej, miała za sobą wiele diet. I wiele nieudanych prób powrotu do sylwetki sprzed lat. Na jej prośbę i w ścisłej współpracy z nią doświadczona dietetyczka Katarzyna Błażejewska-Stuhr oraz dwójka trenerów - Ada Jakimowicz i Marcin Markiewicz, stworzyli tę książkę. Stosując się do programu działania przez 90 dni można zgubić "nadwyżkę" ciała i zyskać radość życia. Starannie przygotowane menu, a w nim przepisy na zdrowe, zapewniające energię potrawy i plan aktywności fizycznej - to wszystko, aby pożegnać się ze zbędnymi kilogramami.

Nie każdy może pozwolić sobie na korzystanie z prywatnych zajęć ze specjalistą. Jednak doświadczenie pokazuje, że do uzyskania najlepszych efektów i wspaniałej formy najlepiej sprawdza się naśladowanie specjalistów i ekspertów w danej dziedzinie. W drugiej części książki uczestnik programu odchudzającego znajdzie więc plan ćwiczeń aktywności fizycznej - ćwiczenia są na tyle proste, że można je wykonywać w domu. Trenerzy pracujący z Magdą łącząc wiedzę z psychologii, fizjoterapii, fizjologii i anatomii stworzyli Trening medyczny, który jest sprawdzony, przetestowany i gotowy do użycia przez każdego. Ćwiczenia są w 100% bezpieczne. To kompleksowy plan na 90 dni.

Reklama

"Adios kilogramos" to swoiste kompendium wiedzy o planowym, skutecznym odchudzaniu i zarazem osobisty dziennik pozwalający na zapisywanie postępów. Na początek znajdziemy spis badań, które warto, a wręcz należy wykonać przed rozpoczęciem programu. Takie badania pozwolą dobrać najlepszą dietę do aktualnych potrzeb organizmu i wskażą na co zwrócić uwagę, aby czuć się lepiej. Ewentualne odchylenia od norm mogą stać się motywacją, do - być może - odkładanej latami wizyty u lekarza specjalisty.

Książka podzielona jest na trzy części. W pierwszej z nich znajdziemy przygotowany przez dietetyczkę pełnowartościowy program żywieniowy na 90 dni, opierający się na pięciu posiłkach dziennie. Do każdego etapu została przygotowana lista produktów w podziale na poszczególne tygodnie, co niewątpliwie ułatwi rozpoczęcie zdrowego odżywiania.

Trzecią część książki stanowi indywidualnie wypełniany, osobisty dziennik, systematyzujący postępy uczestnika programu. Pozwala on na kontrolę poprzez regularne zapisywanie przyjmowanych posiłków, a także wykonywanych ćwiczeń. Dodatkowo znalazły się tam praktyczne porady, które pomogą przetrwać trudne dni, a te nie zawsze zdarzają się tylko na początku. Najważniejsze to zacząć, następnie pokonać pierwszy kryzys. Potem będzie już z górki!

Katarzyna Błażejewska-Stuhr: "Adios kilogramos", Zwierciadło.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy