Reklama

Katarzyna Bujakiewicz w odważnej sesji

Katarzyna Bujakiewicz zadała szyku. Aktorka zgodziła się wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Efektami pozowania przed obiektywem pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Aktorka prowadzi aktywny tryb życia. Dzień na kanapie? Nie w tym przypadku. Bujakiweicz znana jest z długich spacerów w towarzystwa psa. Siłownia i biegi przez las też nie są obce aktorce z Poznania. Trenuje każdego dnia i zachęca do tego fanów.

Sesja w czerwonej sukience okalającej korzenie drzewa wprawiła w osłupienie fanów na Instagramie. Zachwytom nie było końca. Trzeba przyznać, że Katarzyna Bujakiewicz wygląda zjawiskowo. Zdjęcie na Instagramie aktorki jest szeroko komentowane. Słowa "cudnie"i "pięknie" przeplatają się ze sobą. Patrząc na to zdjęcie nie ma wątpliwości, że aktorka schudła. Talia osy jest widoczna goły okiem.

Reklama

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bujakiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy