Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek już wypatruje wiosny

Podczas gdy jedni cieszą się z nadciągającej „prawdziwej zimy”, inni już wypatrują wiosny. Do tej drugiej grupy należy Katarzyna Cichopek. Aktorka niedawno podzieliła się na Instagramie uroczym zdjęciem, na którym pozuje z bukietem tulipanów.

W ubiegły weekend furorę w internecie robiły zdjęcia z Hiszpanii. Jej mieszkańcy, w ciągu ostatnich kilku dni, doświadczyli największych od pół wieku mrozów i opadów śniegu. W wyniku anomalii pogodowej doszło do paraliżu komunikacyjnego, a wielu Hiszpanów zostało zamkniętych w domach.

Jeśli potwierdzą się prognozy, wkrótce także Polaków czekają mrozy i obfite opady śniegu. Od początku roku mówi się o "bestii ze wschodu" - syberyjskim wyżu, pod wpływem którego temperatury mają spaść do -30 stopni Celsjusza, a na ziemia pokryć się kilkudziesięciocentymetrową warstwą śniegu.

Reklama

Niektórzy jednak już wybiegają myślami ku łagodniejszym porom roku. Katarzyna Cichopek  ostatnio zdradziła na Instagramie, że odlicza dni do wiosny. "Dookoła zima a ja na rękach trzymam już zwiastun wiosny", napisała, oznaczając wpis hashtagami #byledowiosny i #gdzie jest slonce".

Na odzew fanów nie trzeba było długo czekać. Sporo zamieszania wywołały nie tyle słowa, co stylizacja gwiazdy. Fani zachwycali się jej kurtką-futerkiem i butami. "Śliczne futerko i jaki kolor!", "Zakochałam się w butach", "Stylizacja i otoczenie - pierwsza klasa"- czytamy w komentarzach.

Wydaje się, że sztuczne futerka i kożuszki to ulubione zimowe okrycie Katarzyny Cichopek. Jak można wnioskować z jej Instagrama, w szafie ma co najmniej kilka modeli, o różnych fasonach i kolorach. 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Cichopek Katarzyna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy