Reklama

Katarzyna Dąbrowska bez makijażu

Ostatnio na Instagramie można zaobserwować trend na wstawianie naturalnych zdjęć bez makijażu. Katarzyna Dąbrowska, aktorka znana z serialu "Na dobre i na złe" również podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciem w naturalnym wydaniu.

Od pewnego czasu bardzo dużo mówi się o szkodliwym wpływie mediów społecznościowych na psychikę. Wyidealizowane wizerunki, wyretuszowane zdjęcia i twarze przepuszczone przez instagramowe filtry powodują, że coraz więcej osób musi walczyć z pogłębiającymi się kompleksami. Nie bez powodu w 2017 roku Instagram został uznany za sieć społeczną wywołującą najbardziej negatywny wpływ na zdrowie psychiczne.

Ostatnimi czasy można zauważyć tendencję spadkową dla używania filtrów na Instagramie i wstawiania wyidealizowanych zdjęć. Na szczęście coraz częściej spotyka się to z dużym niezrozumieniem i sprzeciwem. Zakłamywanie rzeczywistości być może staje się coraz mniej popularne. Za tym pozytywnym trendem podąża też wiele polskich gwiazd, np. Zofia Zborowska, Agnieszka Sienkiewicz czy Aleksandra Żebrowska. Do tego grona można zaliczyć też Katarzynę Dąbrowską, która również ze swoimi fanami podzieliła się ostatnio zdjęciem w zupełnie naturalnym wydaniu.

Reklama

Katarzyna Dąbrowska bez makijażu

Katarzyna Dąbrowska znana przede wszystkim z serialu "Na dobre i na złe" ma również ogromny dorobek na scenie teatralnej. Być może dlatego, nie uczestnicząc aktywnie w polskim show-biznesie, skupia się na aktorstwie, a nie na tworzeniu wyidealizowanej wersji siebie w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym nie ma makijażu.

Na pierwszym zdjęciu w rzeczonym poście umieściła przewrotne ostrzeżenie, że następne zdjęcie zawiera wrażliwe treści. Na drugim można zobaczyć aktorkę w zupełnie naturalnym wydaniu, bez makijażu i z niedoskonałościami. "Bez makeupu i bez filtra, za to z widocznymi zaczerwienieniami i niedoskonałościami. Trochę czasu mi to zajęło, zanim nauczyłam się lubić siebie właśnie taką..."- napisała Katarzyna Dąbrowska. W komentarzach nie brakowało zachwytu i poparcia dla takich działań. "Cudownie pięknie Kasia oby więcej takich kobiet jak ty" - napisała jedna z obserwatorek.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Katarzyna Dąbrowska dzieli się zdjęciami, które niosą za sobą ideę naturalności. Na jej profilu, który obserwuje 116 tys. obserwatorów, aktorka często wstawia posty, na których można podziwiać jej urodę bez makijażu.

Co myślicie o trendzie na naturalność? Myślicie, że moda na retusz w końcu minie?

W plebiscycie Najlepsi z Najlepszych to ty przyznajesz nagrody! Wybierz najlepszego artystę»

Czytaj również: 

Maffashion pokazała ciało po porodzie 

Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski! 

Wyretuszowane awatary, czyli jak Instagram rujnuje zdrowie psychiczne

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dąbrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy