Reklama

Katarzyna Glinka w seksownym stroju kąpielowym

Patrząc na najnowsze zdjęcie Katarzyny Glinki, niełatwo jest uwierzyć w to, że piękna aktorka ma 43 lata. Gwiazda "Barw szczęścia" ma idealne ciało. Nie wierzycie? W takim razie spójrzcie sami!

Katarzyna Glinka to utalentowana aktorka, która jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Na przestrzeni lat wystąpiła w licznych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Regularnie gra również w teatrze, jednak widowni najbardziej znana jest z roli Kasi Górki w "Barwach szczęścia". 

Gwiazda zachwyca zarówno talentem, jak i urodą. Często się uśmiecha, przez co sprawia wrażenie niezwykle sympatycznej kobiety, a fani ją uwielbiają.

Katarzyna Glinka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie często publikuje nowe zdjęcia. Niedawno aktorka, która uwielbia podróże, znów wrzuciła do sieci nową fotkę. 

Reklama

Aktorka, która uwielbia podróże, najwyraźniej pozazdrościła Joannie Koroniewskiej wakacji, bo nawiązała do jej postów z urlopu i też pokazała swoje smukłe ciało w bikini. 

Uwierzylibyście, że Katarzyna Glinka pod 19 kwietnia skończy 44 lata? Jak widać, atrakcyjna brunetka wciąż ma figurę nastolatki. 

Nic dziwnego, że pod jej postem pojawiło się tak dużo pozytywnych komentarzy!

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Przeczytaj również:

Jak zmieniła się Zosia z "Rodzinki.pl"?

Vivienne Westwood kończy 80 lat! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy