Reklama

Reklama

Katarzyna Smutniak stworzyła wyjątkowy filtr

Katarzyna Smutniak jest bardzo popularną aktorką zarówno w Polsce, jak i we Włoszech. Od lat zmaga się z bielactwem. Ostatnio pokazała obserwatorom na Instagramie, jak wygląda twarz osoby, która musi się zmagać z tą chorobą.

Katarzyna Smutniak rozpoczęła karierę w wieku 17 lat. Przeniosła się wówczas do Włoch, aby pracować tam jako modelka. Z czasem została zauważona przez jedną z agencji modowych w Mediolanie i zaczęła pojawiać się w reklamach telewizyjnych oraz na światowych wybiegach. Prezentowała kolekcje ubrań takich projektantów jak Dolce&Gabbana, Valentino, czy Biagiotti. Została także twarzą perfum marki Gorgio Armani.

Na dużym ekranie zadebiutowała w 2000 r. rolą Sereny w komedii "Al momento giusto". Natomiast w Polsce po raz pierwszy zagrała w filmie "Haker". Za swoje kreacje aktorskie była wielokrotnie nagradzana i doceniana przez krytyków filmowych.

Reklama

Katarzyna choruje na bielactwo - przewlekłą chorobę, która polega na depigmentacji płatów skóry. Od pewnego czasu nie ukrywa się z przypadłością i przyznaje, że akceptuje swoje ciało takim, jakim jest.

Smutniak postanowiła stworzyć wyjątkowy filtr "upiększający", który można wypróbować na Instagramie. Zainspirowała ją do tego jej choroba.

"Rozpoczęłam prace nad autorskim filtrem upiększającym, który nazwałam #beautyligo i byłabym przeszczęśliwa, gdybyście wszyscy go wypróbowali w hołdzie dla piękna oraz różnorodności - tematu, który jest mi bardzo bliski" - napisała w poście.

Internauci przyjęli pomysł bardzo ciepło i przyznali, że chętnie wypróbują nowy filtr dostępny na Instagramie. Przy okazji podziękowali Katarzynie za niezwykłą odwagę.

Zobaczcie koniecznie, jak wygląda autorski filtr Katarzyny Smutniak!

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Smutniak | bielactwo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy