Reklama

Reklama

Katarzyna Zdanowicz zaskoczyła stylizacją. Łączy młodzieżowy look i elegancję

Katarzyna Zdanowicz pojawiła się na otwarciu butiku Philippa Pleina. Postawiła nie niezwykle młodzieżowy, a jednocześnie elegancki look. Jest na czasie i kobieco. To prawdziwa inspiracja.

Przy Placu Trzech Krzyży otwarto pierwszy polski butik niemieckiego projektanta i ulubieńca światowych celebrytów - Philippa Pleina. Sklep zdobi ikoniczna, wysadzana kryształami czaszka - symbol projektanta oraz złota palma.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

"Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się to osiągnąć"

Kreacje niemieckiego projektanta noszą miedzy innymi Bella Hadid, Jennifer Lopez, Kylie Jenner czy David Beckham. Bez wątpienia zainteresują się nimi również polskie gwiazdy. Na otwarciu butiku nie zabrakło znanych twarzy polskiego show-biznesu - Joanny Opozdy, Barbary Kurdej-Szatan czy Marceliny Zawadzkiej. Pojawiła się również Katarzyna Zdanowicz.

Reklama

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz inspiruje. Jest elegancko, ale i na czasie

Dziennikarka postawiła tego dnia na niezwykle młodzieżowy, a jednocześnie elegancki look. Na otwarciu butiku pojawiła się w krótkiej, białej koszuli, która odsłoniła jej brzuch, niebieskiej spódnicy w złote cętki i brązowych szpilkach. Całość dopełniła czarna torebka.

Styl Katarzyny Zdanowicz jest prawdziwą inspiracją. Dziennikarka nie stroni od eleganckich stylizacji, łącząc je niejednokrotnie z nowoczesnymi dodatkami. To na niej można się wzorować, wybierając letnie hity.

Zobacz również: Demi Rose zaskakuje stylizacjami. Wygląda jak grecka bogini!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy