Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie sprzed 11 lat

Katarzyna Zielińska zaskoczyła fanów nowym postem, który opublikowała na Instagramie. Gwiazda porównała swoje dwa zdjęcia. Jedno zrobiono jej rok temu, a drugie ma już 11 lat. Niebywałe, że aż tak się zmieniła!

Katarzyna Zielińska ma 41 lat i można chyba powiedzieć, że jest w życiowej formie. Chociaż aktorka znana z m.in. z takich produkcji jak: "Barwy szczęścia", "Och, Karol 2" czy "Przyjaciółki" zawsze była piękną kobietą, kilka lat temu przeszła spektakularną metamorfozę, która zachwyciła jej fanów. 

Gwiazda zrzuciła kilka zbędnych kilogramów. Zmieniła też swoją fryzurę na taką, która o wiele bardziej podkreśla jej urodę i zmieniła styl. Dziś to prawdziwa seksbomba, a dawniej? 

Katarzyna Zielińska ma do siebie ogromny dystans, więc nie wstydzi się tego, jak wyglądała kiedyś. Niedawno znalazła zdjęcie sprzed 11 lat i postanowiła porównać go z fotografią sprzed roku. Efektem podzieliła się w mediach społecznościowych. 

Trzeba przyznać, że jej metamorfoza jest spektakularna! 

Reklama

Przemiana aktorki zrobiła niemałe wrażenie na jej fanach i przyjaciołach, którzy nie szczędzili jej komplementów. Zdjęcie postanowiła skomentować m.in. Paulina Krupińska pisząc o swojej koleżance, że "jest jak wino". 

Nic dziwnego, czas zdecydowanie jest jej sprzymierzeńcem, bo Katarzyna Zielińska z roku na rok wygląda coraz lepiej. 

To jest hit! Też poszukam czegoś" - zapowiedziała Sonia Bohosiewicz, która również odniosła się do postu koleżanki z branży. 

Nie możemy się już doczekać! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy